دوشنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۸

ظرفیت تولید کارخانه آسفالت شهرداری کرج افزایش می‌یابد

روتیتر: شهردار کرج گفت: شهروندان مشکل آسفالت معابر و خیابان‌های کرج را از طریق سامانه ۱۳۷ اطلاع دهند.

 

به گزارش روتیتر: علی اصغر کمالی زاده ، با اشاره به اینکه بسیاری از پیام های شهروندی حاوی درخواست برای رسیدگی به وضعیت آسفالت معابر  شهری است، اظهار کرد: تولیدات کارخانه آسفالت شهرداری کرج به عنوان یکی از ظرفیت های ارزشمند مجموعه مدیریت شهری کمک شایانی به صرفه جویی در منابع شهرداری می کند.

وی افزود: در نظر داریم تا از طریق مشارکت و تهاتر با شرکت های نفتی علاوه بر جذب سرمایه گذار در کلانشهر کرج، در فصل سرما ماهانه هزار و ۵۰۰ تن و در فصل گرما هر ماه ۴ هزار و ۵۰۰ تن قیر تهیه کنیم تا میزان تولیدات آسفالت این کارخانه به تدریج افزایش پیدا کند.
شهردار کرج در بخش دیگری از صحبت‌های خود بر مرمت و بهسازی معابر درون شهری تاکید کرد و افزود: وضعیت کنونی برخی از معابر و کوچه ها در شان مردم  نیست.
کمالی زاده با اعلام اینکه با توجه به شرایط جوی و اقتصائات فنی عملیات لکه گیری آسفالت در معابر شهری انجام می شود، تصریح کرد: به تدریج و با افزایش دمای هوا، عملیات تراش، ترمیم و روکش آسفالت معابر نیز اجرایی خواهد شد.
این مسئول با اشاره به ضرورت همکاری شهروندان برای اطلاع رسانی در خصوص معابر و خیابان‌هایی که با مشکل آسفالت مواجه هستند، خاطرنشان کرد: بدون شک پیام‌های دریافتی شهروندان از طریق سامانه ۱۳۷، نقش به سزایی در  احصا و اصلاح معابر و خیابان‌هایی که نیازمند لکه گیری و آسفالت هستند خواهد اشت.
loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*