یکشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۸

عملیات روکش آسفالت کمربندی مهرشهر و انتهای بلوار نمازی خواه به اتمام رسید

روتیتر:سرپرست سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج از اتمام عملیات آسفالت کمربندی مهرشهر و انتهای بلوار نمازی خواه خبر داد.

به گزارش روتیتر: علیرضا عاقلی  گفت: به منظور تقویت زیرساخت ها و بالا بردن کیفیت آسفالت، سازمان عمران اقدام به اجرای عملیات روکش آسفالت در سطح مناطق ۱۰ گانه کرج کرده است.

وی افزود: اتمام اجرای عملیات روکش آسفالت کمربندی مهرشهر کرج، حدفاصل ریل راه آهن تا بلوار دانش به همت عوامل سازمان به اتمام رسیده است.

این مسئول با بیان اینکه این پروژه با تناژ مصرفی قریب به ۲ هزار تن آسفالت به اتمام رسید، خاطرنشان کرد: اجرای عملیات مکانیزه آسفالت در این محدوده در راستای ارایه خدمات و تسهیل در عبور و مرور شهروندان همچنین بهسازی و ترمیم آسفالت عملیاتی شده است.

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج همچنین از اتمام اجرای عملیات آسفالت انتهای بلوار نمازی خواه، واقع در منطقه ۲ شهرداری کرج، یاد کرد.

این مسئول با بیان اینکه این پروژه با تناژ مصرفی قریب به ۵۰۰ تن آسفالت به اتمام رسیده است، خاطرنشان کرد: اجرای عملیات مکانیزه آسفالت در این محدوده طی ۲ روز کاری و با توجه به مساعد بودن شرایط جوی و آب و هوایی عملیاتی شده است.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*