یکشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۸

اجرای عملیات بهسازی و آزادسازی حریم مسیر تندرستی نهر دلمبر انجام شد

روتیتر:رییس اداره فنی و طراحی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری کرج از اجرای عملیات بهسازی و آزادسازی حریم مسیر تندرستی نهر دلمبر خبر داد.

به گزارش روتیتر: محسن روشن اردکانی گفت: عملیات بهسازی مسیر تندرستی و آزادسازی حریم نهر دلمبر واقع در انتهای لاله ۱ و ۲ باغستان غربی انجام شد.

رییس اداره فنی و طراحی سازمان این عملیات را شامل تخریب و آزاد سازی سازه های متصرف غیر قانونی در سال های گذشته عنوان کرد و گفت: آزاد سازی مسیر مذکور با ورود و دستور مستقیم دادستانی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در پاییز امسال، سطحی متروکه در حدود پنج هزار متر مربع که به محل تجمع نخاله تبدیل شده بود پس از آزاد سازی و عملیات بهسازی  جهت کاشت گل و گیاه و توسعه فضای سبز شهری در اختیار سازمان قرار گرفته  و در حال حاضر ظرفیت ایجاد یک پارک محله ای کوچک در این حریم میسر شده است.

این مسئول افزود: پروژه مسیر تندرستی و پیست دوچرخه سواری همچنین بهسازی و ایجاد فضای سبز در حاشیه نهر دلمبر به طول ۲ کیلومتر از لاله ۱ تا دهکده تفریحی گردشگری باغستان ازاواسط سال ۹۶ آغاز و تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

وی اظهار داشت: در این محدوده یک پل فلزی با کاربری پیاده رو به صورت کمانه ای و با سیستم خرپایی به طول ۲۵ و عرض ۴ مترایجاد شده تا علاوه بر ایجاد زیبایی بصری امکان ایجاد ارتباط به مسیر تندرستی  برای ساکنین این منطقه فراهم شود.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*