شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۸

مشارکت بخش خصوصی برای ساماندهی تپه مرادآب

روتیتر:معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج بر ضرورت تشکیل کارگاه تخصصی با محوریت ساماندهی تپه مرادآب تاکید کرد.

به گزارش روتیتر ، احدالله احمدی پرگو در جلسه‌ای با محوریت ساماندهی تپه مرادآب اظهار کرد: طی سال‌های گذشته شهرداری کرج با هدف بازآفرینی شهری پایدار، نوسازی و بهسازی مسکن و خدمات پیرامونی آن در منطقه مرادآب طرح های مختلفی را اجرایی کرده است.

وی ادامه داد: با توجه به هزینه بر بودن ساماندهی تپه مرادآب، شهرداری برای اجرا و پیاده سازی طرح‌های تعریف شده در این منطقه  از توان بخش خصوصی استفاده می‌کند.

پرگو ابراز کرد: بر این اساس بنا شده در گام نخست، مقدمات نقشه برداری و … درخصوص واگذاری عرصه موسوم به بلوکهای ۴۰ و ۴۴ که قبلا توسط شهرداری و مدیریت ساماندهی تپه مرادآب  آزادسازی شده ، به بخش خصوصی انجام شود.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج توضیح داد: بعد از این فرایند، این بلوک‌ها برای اخذ سند مالکیت و ارزیابی قیمت زمین و اخذ پروانه ساختمانی به سرمایه گذار تحویل داده می‌شود.

وی با تاکید بر تعامل بین بخشی برای حل مشکلات این طرح افزود: با توجه به ماهیت کار در بافت این منطقه و به جهت رصد پروژه و رفع معضلات و موانع موجود در بافت مذکور، بنا شده کارگروهی تخصصی متشکل از نمایندگان حوزه های مختلف از قبیل منطقه یک شهرداری کرج، اداره کل املاک و مستغلات، سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری،سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی و سرمایه گذار تشکیل شود.

این مسئول توضیح داد: بدون شک با تشکیل این کارگروه، پیشبرد اهداف این پروژه مورد با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*