سه شنبه, ۲۵ تیر , ۱۳۹۸

حریق در خوابگاه دانشجویی توانیر نیشابور توسط آتش‌نشانان خاموش شد

روتیتر:مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور گفت: آتش‌سوزی در طبقه دوم خوابگاه دانشجویی مجموعه توانیر این شهرستان با حضور به موقع آتش‌نشانان خاموش شد.

 

به گزارش روتیتر و به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور، سید مهدی حسینی مدیر عامل سازمان عنوان کرد: با اعلام این آتش سوزی که بعدازظهر ۱۷ دی‌ماه به سامانه ۱۲۵ بلافاصله سه تیم از آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۴ و ۳ و ۷ به محل اعزام شدند و اقدام به خاموش کردن آتش کردند.

وی گفت: آتش‌سوزی در طبقه دوم و در اتاقی واقع در انتهای سالن رخ داده بود که در لحظات اولیه نیز کسی متوجه بروز آن نشده و در اثر کند سوزی دود فراوانی در داخل اتاق جع شده بود که با باز کردن در توسط نگهبان دود در سالن و سایر اتاق‌ها پخش شده بود.

مدیر عامل آتش نشانی نیشابور گفت: آتش‌نشانان با استفاده از دستگاه تنفسی وارد سالن شدند و پس از اطمینان از تخلیه کامل افراد از داخل محدوده خطر با لوله کشی به طول ۱۰۰ متر آب را به کانون جریق رساندند و آتش را خاموش کردند.

وی افزود: خوشبختانه در این آتش‌سوزی کسی آسیب ندید ولی لوازم داخل اتاقی که آتش گرفته بود در آتش سوخت و به سایر اتاق‌ها نیز در اثر دود خسارت وارد شد.

حسینی در ادامه گفت: علت آتش‌سوزی در دست بررسی است ولی شواهد اولیه حاکی از روشن ماندن اتو در داخل خوابگاه است.

وی تاکید کرد: در اماکن عمومی و فضاهایی که برای خوابگاه استفاده می‌شود وجود سیستم‌های اعلام و اطفای حریق بسیار ضروری و موثر است.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*