شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۸

طرح نهضت آسفالت ادامه دارد/ اولویت شهرداری تکمیل پروژه‌های ناتمام شهری است

روتیتر:معاون فنی عمرانی شهرداری کرج گفت: از ابتدای سال تاکنون ۷۰ هزار تن آسفالت در معابر و خیابان‌های شهر توزیع شده است.

به گزارش روتیتر: عسگر نصیری ، اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون ۴۰ هزارتن لکه گیری آسفالت در سطح مناطق ۱۰ گانه کرج انجام شده است.

این مسئول توضیح داد: ۱۷٫۵ تن از مجموع این آسفالت‌ها از مهرماه تا کنون توزیع شده است.

وی با اشاره به اجرای طرح نهضت آسفالت در کلانشهر کرج تصریح کرد: این میزان آسفالت برای روکش، مرمت، حفاری و لایروبی معابر و خیابان ها تولید و توزیع شده است.

وی ابراز کرد: بدون شک با اجرای طرح نهضت آسفالت در کرج شاهد تحقق اهداف مدیریت شهری در ارتقای کیفیت خدمات رسانی به شهروندان خواهیم بود.

این مسئول افزود: در صورت مساعد بودن شرایط جوی، در ماه‌های آینده نیز توزیع  آسفالت ادامه خواهد داشت.

معاون فنی عمرانی شهرداری کرج بیان کرد: امیدواریم تا پایان فصل عمرانی امسال بتوانیم با تولید آسفالت ،مناطق دهگانه را در انجام تعهدات خود مبنی بر بهسازی معابر سطح شهر یاری کنیم.

نصیری یادآور شد: معابر از فضاهای مهم شهری به شمار می آیند و چون رفت و آمد در آنها به صورت مدام جریان دارد، توجه و  نظارت بر کیفیت آنها ضروری به نظر می رسد.

وی در ادامه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام را از اولویت های کاری امسال شهرداری عنوان کرد و افزود: با تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهر، امیدواریم بتوانیم در راستای کسب رضایت مردم فهیم و فرهنگ دوست کرج گام برداریم.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*