سه شنبه, ۲۵ تیر , ۱۳۹۸

برگزیده های سومین جشنواره رسانه ای ابوذر معرفی شدند

روتیتر:سومین جشنواره رسانه ای ابوذر با معرفی ۵۱ اثر برگزیده به کار خود پایان داد.

 

به گزارش روتیتر: رییس سازمان بسیج رسانه البرز اظهار کرد: این جشنواره در هشت بخش شامل خبر، گزارش مکتوب، گزارش رادیویی، یادداشت، مصاحبه، فیلم کوتاه، موشن گرافی و عکس برگزار شد.

وی با اشاره به محورهای این جشنواره اظهار کرد: ۱۱ محور این جشنواره شامل تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، حمایت از کالای ایرانی، توسعه اشتغال و مبارزه با آسیب های اجتماعی، مسایل صنفی خبرنگاران، چهل سالگی انقلاب اسلامی، مدیریت شهری و اخلاق شهروندی، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، رسانه در تراز انقلاب اسلامی، سبک زندگی رضوی در خانواده، خادم و مخدوم با محوریت مساجد محله و سهم استان البرز در موقوفات و نذورات بوده است.

وی با اشاره به اینکه در کل ۷۴۹ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد، تصریح کرد: با ارزیابی های به عمل آمده توسط داوران این جشنواره، ۵۱ اثر به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

وی در خصوص ارتقای کمی و کیفی آثار ارسالی نسبت به ۲ جشنواره قبلی، گفت: آثار رسیده از لحاظ کمی و کیفی رشد ۴۰ تا ۵۰ درصدی داشته که این استقبال کم نظیر اصحاب رسانه نشان دهنده تعامل خوب بسیج رسانه با خبرنگاران است.

وی افزود: آثار برگزیده در جشنواره استانی ابوذر ، به دبیرخانه جشنواره کشوری ارسال شده تا مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت انتخاب به بهترین ها هدایایی داده می شود.

گفتنی است در این جشنواره مصطفی فراغت از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در بخش کتابخوانی حائز رتبه دوم  شد.
loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*