یکشنبه, ۱۷ آذر , ۱۳۹۸

ایجاد داعش و تکفیری‌ها برای زیر سئوال بردن تمدن اسلام است

روتیتر:فرمانده سپاه استان البرز با بیان اینکه دشمنان ما امروز گروه داعش را درست کردند که تمدن اسلام را زیرسئوال ببرند،گفت: دشمنان برای ضربه زدن به اسلام مسلمانان را در حال ارتکاب به بدترین و وحشی ترین اعمال نشان می‌دهند.

 

به گزارش روتیتر: سردار یوسف مولایی در آئین اختتامیه جشنواره ابوذر که در سالن نژاد فلاح برگزار شد، اظهار داشت: بعد از چهل سال از انقلاب بخش رسانه با رویکردهای جدید آن باید بررسی شود.

وی افزود: در طول دوران چهل ساله انقلاب اسلامی جنگ‌های نرم، نیمه سخت و سخت در حوزه رسانه از سوی دشمن انجام شده و به دنبال آن حوادثی رخ داده که جریان تجزیه‌طلبی‌ها در کشور و جنگ دوران دفاع مقدس از جمله این موارد بود.

فرمانده سپاه استان البرز  با بیان اینکه باید به وظایف اصلی رسانه که انتقال و اگاهی دادن و خبررسانی است، پرداخته شود، بیان کرد: امروز کارکردهای رسانه با گذشته تفاوت دارد و فارغ از ارزش‌گذاری مثبت و منفی آن اکنون رسانه‌ها به مدیریت ذهن می‌پردازند.

بیشتر بخوانید

سردار مولایی، عنوان کرد: اکنون بخش عمده ای از اذهان عمومی را رسانه مدیریت می‌کند و با توجه به ماهیت اصلی رسانه که خبر رسانی و هویت فرهنگی بوده ‌اکنون به مدیریت ذهن رسیده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه  امروز اگر رسانه را عام تلقی‌ کنیم‌، ایجاد تغییر و جابه‌جایی نیازها از مواردی است که با تکیه بر رسانه‌ها حادث می‌شود، تصریح کرد: امروز رسانه قدرت اعمال ایجاد نیاز جدید و دوم تغییر در نیازها را دارد و وقتی عملیات گسترده ای شروع می‌شود مقدمه آن همین کلید واژه‌هاست.

وی عنوان کرد:  یکی از کارکردهای رسانه‌های مجازی مانند تلگرام در خصوص ارتباطات، ترابری، حوزه‌های بانکی و پولی است که در این زمینه‌ها به جابجایی اولویت‌ها پرداخته است.

فرمانده سپاه استان البرز  با بیان اینکه ما دارای استراتژی در رسانه نیستیم، و با توجه به کلید واژه هایی که از هلسن آمریکا به دست آمده به این نتایج دست یافته‌ایم و این را می‌گوییم که رسانه‌ها ی کنونی موجب تغییر ارجحیت‌ها شده است.

سردار مولایی با بیان اینکه دشمنان ما امروز گروه داعش را درست کردند که تمدن اسلام را زیر سئوال ببرند،گفت: دشمنان برای ضربه زدن به اسلام  مسلمانان را در حال ارتکاب به بدترین و وحشی ترین اعمال نشان می‌دهند.

وی در مورد فعالیت قمه‌زنی شیعه‌های انگلیسی که در اینترنت تبلیغ می‌کنند، گفت:‌ با نشان دادن قمه‌زنی و انجام اعمال خشن  دشمنان می‌خواهند مسلمانان را زیر سئوال ببرند و تمدن با عظمت ما را وحشیانه نشان دهند.

وی با اشاره به اینکه امروز رسانه به عنوان یک وسیله قابل اتکایی است، گفت: رسانه می‌تواند بسیاری  از پیروزی‌ها را رقم بزند و با تغییر در سیاست‌ها و کارکردها  در راه اعتلای وطن موثر باشد.

loading...