سه شنبه, ۲۵ تیر , ۱۳۹۸

نقش دانشگاه‌ها در جایگاه ممتاز ایران در منطقه بسیار مهم است

روتیتر:وزیر دفاع وپشتیبانی نیروهای مسلح گفت: رویکرد صنایع باید استفاده حداکثری از توان دانشگاه ها به خصوص دانشگاه شیراز باشد که در این راستا نقش دانشگاه در جایگاه ایران در منطقه مهم است.

به گزارش روتیتر، به نقل از روابط عمومی دانشگاه شیراز، امیر سرتیپ حاتمی در نشست مشترک با روسا و معاونان دانشگاه‌های شیراز، صنعتی شیراز، علوم پزشکی شیراز و دانشگاه علمی کاربردی با ابراز خرسندی از تلاش ها و همت اساتید و دانشجویان دانشگاه های فارس به ویژه شیراز، خواستار ارتقای سطح همکاری و اجرای طرح های راهبردی و کلان در دانشگاه شد .

وی با اشاره به موضوع توان بازدارندگی و اقتدار کشور نیز افزود: به واسطه پشتیبانی از صنایع کشور، نقش دانشگاه‌ها در جایگاه ممتاز ایران در منطقه بسیار مهم است و رویکرد صنایع باید استفاده حداکثری از این توانمندی باشد .

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، دانشگاه شیراز را سرمایه ارزشمند کشور توصیف و اضافه کرد: ظرفیت دانشگاه‌ها، توان پاسخگویی به همه نیازهای بخش دفاع را دارد.

در ادامه رئیس دانشگاه شیراز نیز به جایگاه این دانشگاه به عنوان یکی از دانشگاه‌های مادر  در ایران اشاره کرد و گزارشی از توانمندی‌ها و همکاری این دانشگاه با صنایع مختلف کشور ارائه داد.

نادگران قابلیت دانشگاه شیراز برای مشارکت در توسعه کشور را یک فرصت توصیف کرد و خواستار ارتقای سطح همکاری دانشگاه و صنایع شد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*