دوشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۷

حضرت فاطمه(س) مصداق قیام برای خدا/ استقامت مردم ثابت‌شده است

روتیتر: رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه فاطمه (س) مصداق قیام برای خدا است، گفت: صدیقه کبری (س) برای اقامه حق قیام کرد.

به گزارش روتیتر ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد قمی پیش از ظهر شنبه در مراسم تجمع فاطمیون در کرج، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره امام راحل فرمودند؛ مرحوم امام به همه فهماند علی وار زیستن و تا آستانه مرزهای عصمت پیش رفتن افسانه نیست.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تأکید بر اینکه امام راحل قیام برای خدا را به ما آموخت، گفت: رهبری فرمودند؛ ما قیام برای خدا را مدیون امام راحل هستیم.

وی گفت: دانشجویان انجمن اسلامی سال ۵۷ که امام در نوفل‌لوشاتو حضور داشت خدمتشان رسیدند و از امام خواستند به آن‌ها توصیه‌ای داشته باشد، امام راحل فرمودند؛ یکتا موعظه پروردگار این است که قیام کنید و قیامتان برای خدا باشد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بابیان اینکه امام راحل در نوزدهم بهمن ۵۷ نیز به مردم فرمود؛ برای خدا قیام کنید، یادآور شد: در آن تاریخ شاه منحوس از کشور گریخته بود، باز امام به مردم فرمودند؛ برای خدا قیام کنید و مراقب باشید قیامتان برای خدا باشد.

حجت‌الاسلام قمی به بخشی از وصیت‌نامه امام راحل اشاره کرد و گفت: امام خمینی (ره) در این وصیت‌نامه خطاب به جوانان عنوان کرده که دوستتان دارم این وصیت‌نامه زمانی به دستتان می‌رسد که بین شما نیستم، توصیه‌ای دارم و توصیه من است که برای خداوند قیام کنید.

وی با تأکید بر اینکه مصداق قیام فاطمه صدیقه (س) است، گفت: امروز این قیام و استقامت ادامه دارد و به برکت نور وجود فاطمه (س) مردم مستحکم ایستاده‌اند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تأکید بر اینکه استقامت و ادامه دادن قیام مهم است، گفت: خوشبختانه قیام اتفاق افتاده است و این مردم بزرگ و شریف ثابت کرده‌اند که اهل استقامت هستند.

حجت‌الاسلام قمی در بخش دیگری اضافه کرد: فاطمه زهرا (س) پشت در دردانه‌ای در رحم داشت، این مادر و فرزند به‌اتفاق برای اقامه حق قیام کردند.

وی گفت: انشاالله همه مردم متأثر از سیره صدیقه (س) در فردای محشر پیش روی شهدا سربلند هستند و پای حق و عدالت و مکتب و انقلاب می‌ایستند.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*