یکشنبه, ۲۷ مرداد , ۱۳۹۸

حضور شهید مدافع حرم، «علی سعد» در سوریه+فیلم

روتیتر: شهید مدافع حرم «علی سعد» ۳۵ ساله بود که در بهمن ۹۴ و در منطقه خان‌طومان سوریه توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید.

به گزارش روتیتر: باز هم پیکر مطهر چند تن از شهدای مدافع حرم طی تفحص پیکر شهدا در سوریه پیدا شده و به کشور بازگشته‌اند. شهدایی که در دفاع از حرم اهل بیت(ع) توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسیده و پیکرشان در منطقه مانده بود. پیکر مطهر شهید علی سعد از اهالی شهر دزفول که در خان طومان به شهادت رسیده بود و پیکر مطهر شهید جلالی نسب از شهر قم که در تدمر به شهادت رسیده بود اخیرا توسط گروه‌های تفحص شهدا کشف و از طریق آزمایش DNA شناسایی شده‌اند.

شهید احمد جلالی نسب

شهید مدافع حرم احمد جلالی نسب فرزند علی اصغر در سال ۱۳۹۵ در منطقه تدمر سوریه به فیض عظیم شهادت نائل آمد. شهید مدافع حرم «علی سعد» نیز در سن ۳۵ سالگی در بهمن ۹۴ و در منطقه خان‌طومان سوریه توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید.  این شهید پنجمین شهید خانواده سعد و از شهدای مدافع حرم شهرستان دزفول است.

مراسم وداع با پیکر مطهر شهید علی سعد صبح امروز، یکشنبه ۲۵ فرودین ماه ۹۸ در معراج شهدای تهران برگزار شد. پیکر مطهر شهید پس از تشییع در محل سکونت جهت انجام مراسم تشییع و تدفین به شهر دزفول منتقل خواهد شد.

بیشتر بخوانید

فیلمی از حضور شهید علی سعد در سوریه که با زبان عربی صحبت کرده و به آیه ۱۷ سوره انفال: “وَ ما رَمَیتُ إِذ رَمیت وَ لکِنّ الله رَمی…” اشاره دارد، در ادامه قابل مشاهده است:

انتهای پیام/

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*