یکشنبه, ۲۷ مرداد , ۱۳۹۸

سازمان پسماند در راه هوشمندسازی و تمرکز بر ساماندهی مرکز حلقه دره

روتیتر : بازدید رئیس کمسیون عمرانی شورای شهر و رئیس کمسیون فرهنگی شورای شهر از سازمان پسماند

به گزارش روتیتر ،طی برگزاری این جلسه  آقای مهندس خیری در ابتدا گزارشی از وضعیت موجود و پروژه های در حال انجام سازمان گزارشی ارائه نموده و مرکز حلقه دره را مرکز استراتژیک در سازمان پسماند نام بردند  که ساماندهی این مرکز از ابتدای سال جاری در حال بررسی و اجرا می باشد.

وی از ایجاد مرکز علمی و فناوری به لحاظ اجرای طرح های مطالعاتی شرکت های دانش بنیان در حوزه مدیریت پسماند در مرکز حلقه دره که از بنیان در هوشمند سازی در وظایف و خدمت به شهروندان متاثر و تاثیرگذار می باشد خبر داد.

 اقای خیری  راه اندازی پویش فرهنگی کاهش تولید زباله و فرهنگسازی در خانوارها را در هفته آتی اعلام نمودند که این پویش به صورت گسترده در سطح شهر آغاز می گردد.

در ادامه ایشان از تجمیع پیمانکاری طرح تفکیک از مبداء در سال جاری به جهت خدمت رسانی بهتر و افزایش جلب مشارکت های مردمی اجرایی می گردد.

رئیس کمسیون فرهنگی شورا در این بازدید با تشکر از پرسنل سازمان و خدمت رسانی آنان از ابتدای سال به شهروندان قدردانی نمودند و این خدمت را صدقه جاری  نام بردند وقدم گذاشتن در مسیر آبادانی و عمرانی شهر در سازمان پسماند ساری و جاری  می باشد.

ایشان از ساماندهی و مدیریت سگ های بلاصاحب در سطح شهر و پیدا کردن راه هایی برای کاهش این معضل را خواستار شدند.

رئیس کمسیون عمرانی شورای شهر در جمع مسئولین سازمان ،مطالبات مردم از سازمان پسماند را اولویت کاری شورای شهر نام بردند و در ادامه از اختصاص بودجه مناسب عمرانی در سال جاری به سازمان را به عنوان اهرم شکوفایی و توسعه سازمان دانستند.

حاج قاسمی افزود:اجرای طرح تفکیک از مبداء و فرهنگسازی در این موضوع از مسائل مهم شورای شهر است و خواستار اجرای این طرح به گونه ای هوشمند در محله ای به صورت پایلوت شدند.

در ادامه ایشان تسهیل در فرایند اعطای پایان کار و صدور جواز ساختمانی که قسمتی از آن به سازمان پسماند می باشد را خواهان شدند.

در پایان از پویایی و فعالیت های مستمر  پرسنل سازمان تشکر و قدردانی نمودند.
 

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*