جمعه, ۱۳ تیر , ۱۳۹۹

درگیری سپاه با قاچاقچیان در خلیج فارس/ یک نفر کشته شد

روتیتر: فرمانده پایگاه دریایی انصارالحسین (ع) منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه گفت: در درگیری نیروی دریایی سپاه با قاچاقچیان در آب‌های شهرستان دیر، یک نفر کشته شد.

به گزارش روتیتر: ناوسالاردوم پاسدار بهرام امیرنژاد اظهار داشت: دریابانی شهرستان کنگان ظهر امروز موضوع حضور شناورهای قاچاقچیان در شعاع پنج مایلی آب‌های روبروی دیر را اعلام کرد.

وی اضافه کرد: با اعلام این موضوع، یگان‌های پایگاه دریایی انصارالحسین (ع) با دستور فرماندهی منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه و هماهنگی با مقامات قضائی به منطقه اعزام و پس از مشاهده قاچاقچیان با مقابله مسلحانه این افراد مواجه شدند.

فرمانده پایگاه دریایی انصارالحسین (ع) منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه از انجام عملیات تعقیب و گریز سه شناور قاچاقچیان اشاره کرد و افزود: در شرایطی که قاچاقچیان اقدام به تیراندازی کرده بودند پاسداران شجاع ما با قاطعیت مقابل آنها قرار گرفتند.

وی اضافه کرد: پاسداران شجاع ما با قاطعیت و سرعت عمل خود موفق شدند یکی از شناورها را توقیف و دو نفر از اعضای این باند را دستگیر کنند و دو شناور دیگر متواری شدند. در این درگیری یکی از قاچاقچیان کشته شد.

امیرنژاد از کشف حدود ۳۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از قاچاقچیان خبر داد و بیان کرد: در این عملیات هیچ‌گونه آسیبی به پاسداران پایگاه دریایی انصارالحسین (ع) وارد نشد.

فرمانده پایگاه دریایی انصار الحسین (ع) منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه ناامنی موضوع را به اطلاع ما برسانند.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*