جمعه, ۱۳ تیر , ۱۳۹۹

بسیج امکانات شهرداری برای برگزاری باشکوه راهپیمایی روز قدس

روتیتر: شهردار کرج گفت: همه امکانات شهرداری برای برگزاری هرچه با شکوه‌تر راهپیمایی روز قدس بسیج شد.


علی کمالی زاده در حاشیه راهپیمایی روز قدس  اظهار کرد: شهرداری کرج برای پوشش هر چه بهتر مراسم راهپیمایی روز قدس تمهیدات خاصی اندیشید.

وی با اشاره به تنظیف و پاک‌سازی مسیر و محل برگزاری مراسم روز قدس، تصریح کرد: قبل از آغاز مراسم روز جهانی قدس با استفاده از ماشین‎آلات مکانیزه و نیروهای خدمات شهری نسبت به تنظیف و شستشوی معابر و مسیرهای منتهی به مصلی قدس اقدام شد.

وی توضیح داد: مناسب‎سازی فضای شهری با نصب بنرهای مرتبط با روز قدس ، آذین‎بندی و فضاسازی مسیر راهپیمایی از دیگر اقدامات شهرداری کرج وی‍ژه مراسم روز قدس بوده است.

وی ابراز کرد: در راستای تأمین ایمنی مراسم،اکیپ‎های سازمان آتش‏نشانی و خدمات ایمنی با استقرار در هسته مرکزی شهر در قالب اکیپ‎های پیاده و خودروئی با استفاده از ماشین‏ آلات و تجهیزات آتش‎نشانی آماده خدمات‎رسانی مطلوب در مواقع ضروری بودند.

این مسئول در ادامه با اشاره به خدمات سیستم حمل و نقل عمومی کرج به مردم در این روز گفت: برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان، سازمان تاکسی‏رانی و اتوبوس‎رانی در آماده باش کامل قرار داشته تا در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس را به مقصد برسانند.

شهردار کرج با اشاره تغییر حال و هوای شهر در روزهای نزدیک به روز قدس گفت: هویت بخشی سیمای بصری شهر با استفاده حداکثری از ظرفیت تبلیغی موجود از جمله پرتابلها، بیلبوردها، عرشه پل ها و… خصوصا در مسیرهای راهپیمایی، انجام تبلیغات محیطی در تلویزیون های شهری متناسب با روز جهانی قدس از اقدامات شهرداری در این خصوص بوده است.

کمالی زاده افزود: پس از پایان مراسم روز جهانی قدس به سرعت نسبت به تنظیف معابرو مسیرهای راهپیمایی اقدام خواهد شد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*