دوشنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۸

چهار آبادی بدون دهیاری در شهرستان فردیس وجود دارد

روتیتر: معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فردیس از وجود چهار آبادی بدون دهیاری در شهرستان فردیس خبر داد.

به گزارش روتیتر: مریم قهرمانی صارم در حاشیه بازدید از معابر و محورهای مواصلاتی شهر فردیس، از وجود چهار آبادی در این شهرستان خبر داد و گفت: این مناطق کد آبادی دارند اما فاقد دهیاری مستقل هستند.

وی در ادامه بابیان اینکه در راستای استقلال دهیاری این آبادی‌ها از هیچ تلاشی فروگذار نیستیم، عنوان کرد: مناطق سپیددشت و مهندسی زراعی ازجمله این آبادی‌ها هستند که باید دهیاری آن‌ها تشکیل شود.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان فردیس با اشاره به اینکه در نظر داریم حدود ۲۰ میلیارد تومان برای بهبود وضعیت شهرستان فردیس اختصاص دهیم، گفت: همکاری و همراهی با شهرداری‌ها در این رابطه از اهمیت بالایی برخوردار است.

قهرمانی صارم در بخش دیگری به امکان توسعه معابری فردیس اشاره کرد و افزود: با توسعه و آماده‌سازی این معابر می‌توان در کاهش ترافیک موجود در شهر تأثیرگذار بود.

وی با اشاره به‌ضرورت بهبود و توسعه معابر فرعی فردیس، اضافه کرد: وجود باغ‌ها و تالارهای پذیرایی متعدد در برخی مناطق موجب افزایش مراجعه شهروندان به آن‌ها شده است که این مهم بر لزوم رسیدگی به معابر فرعی نیز تأکید دارد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*