دوشنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۸

فرمانده قرارگاه خاتم‌: ۲۳۰ میلیارد تومان تنها در پروژه انتقال آب به شهر کرمان طلب داریم

روتیتر: فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء با اشاره به اینکه تنها در مجموع پروژه انتقال آب به شهر کرمان ۲۳۰ میلیارد تومان طلب داریم گفت: پروژه سد صفارود امسال به اتمام می‌رسد.

به گزارش روتیتر: سردار سعید محمد صبح امروز در جلسه بررسی پروژه‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در کرمان با اشاره به اینکه تلاش می‌کنیم تا مشکلات مردم را با توجه به شرایط اقتصادی با اجرای پروژه‌های عمرانی برطرف کنیم اظهار داشت: در حال حاضر بحث آب شرب شهر کرمان با مشکل روبه‌رو است.

وی با بیان اینکه بحث انتقال آب از سد شهیدان امیرتیموری را پیگیری می‌کنیم گفت: منابع مالی از قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به پروژه‌ها تزریق شده است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با اشاره به اینکه پروژه صفارود سرعت خوبی گرفته و امسال سد صفارود به اتمام می‌رسد افزود: وجود معارضین از مشکلات اصلی این پروژه است و باید توسط مسئولان استان حل شود.

بیشتر بخوانید

وی با بیان اینکه این پروژه با کیفیت بسیار بالا و دقیق اجرا می‌شود و بنا داریم در ۲۲ بهمن امسال به بهره‌برداری برسد گفت: صرفا احداث سد مهم نیست و باید ملزومات استفاده از آن نیز مهیا شود که نیاز به همکاری استان است.

محمد با اشاره به اینکه تامین منابع مالی پروژه نیز باید انجام شود عنوان کرد: در مجموع پروژه انتقال آب به شهر کرمان ۲۳۰ میلیارد تومان از استان کرمان طلب داریم.

وی با بیان اینکه با وجود طلب زیاد قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) از کرمان و با توجه به مشکلات مردم در بحث کمبود آب اجرای ۱۱ کیلومتر خط انتقال را آغاز کردیم اما بیش از این امکان ندارد گفت: تمام لوله خط انتقال ۱۱ کیلومتری تامین شده اما باید پروژه هر چه سریع‌تر تامین اعتبار شود.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*