پنج شنبه, ۱۹ تیر , ۱۳۹۹

اجرای عملیات خط کشی محوری در سطح مناطق ۶ و ۷ شهرداری کرج

روتیتر: معاون اجرایی و عمران شهری سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج از خط کشی محوری معابر سطح مناطق ۶ و ۷ شهرداری کرج توسط نیروهای ترافیکی سازمان خبر داد.
به گزارش روتیتر: معاون اجرایی و عمران شهری سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج از خط کشی محوری معابر سطح مناطق ۶ و ۷ شهرداری کرج توسط نیروهای ترافیکی سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج، حسن پاکاری با بیان اینکه خط کشی محوری معابر و خیابانها جزو مبلمان شهری محسوب می شود اظهار داشت : این عملیات شامل اجرای خط کشی محوری در بلوار باغستان مسیر جنوب به شمال به طول ۱۴ هزار و ۵۰۰ متر ، پیست دوچرخه دهکده تفریحی باغستان به طول ۳۰۰۰ متر ، باند جنوبی بلوار بیهقی به طول ۴۰۰۰ متر و باند شمالی بلوار موذن تقاطع رستاخیز تا تقاطع انقلاب به طول ۲۰۰۰ متر، واقع در مناطق ۶ و ۷ شهرداری کرج می باشد.

این مسئول افزود: خط کشی در این مناطق با رعایت استاندارد معابر شهری، به صورت ممتد و منقطع با استفاده از رنگ سرد ترافیکی، به همت نیروهای ترافیکی سازمان و با نظارت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج صورت گرفته است.

پاکاری خاطر نشان کرد: خط کشی معابر یکی از اقدامات اصلی این سازمان در راستای ایمنی و نظم دهی به ترافیک شهر است؛ لذا این امر تاثیر بسزایی در کاهش تصادفات و سهولت در عبور و مرور شهروندان دارد.
 

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*