شنبه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۸

دعوت از ایده‌پردازان برای طراحی “دستگاه حفاظت خوردگی در سازه‌های دریایی”

روتیتر: ستاد توسعه فناوریهای فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری طی فراخوانی برای طراحی دستگاه حفاظت خوردگی جریان تزریقی شناورها و سازه‌های دریایی از ایده‌پردازان خلاق دعوت کرد.

به گزارش روتیتر: ایده‌پردازی برای حل چالشها در صنعت، می‌تواند برای بسیاری از کسب‌وکارها، نقطه شروع مناسبی باشد و مهمترین قسمت در این راه، فراهم کردن بستر رقابت میان متقاضیان این عرصه است.

گروه توسعه فناوریهای دریایی ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری سازمانها و مراکز دریایی رویدادهایی را در قالب “چالش نوآوری” برنامه‌ریزی و حمایت می‌کند.

برگزاری رویدادهای چالش‌محور، فرآیند رقابت هدفمند برای یافتن راه‌حل‌های فناورانه و کاربردی برای حل مشکلات بنگاه‌های صنعتی یا توسعه خدمات و محصولات نوآورانه است، از این رو شرکت‌های صنعتی خصوصی یا سازمان ها و نهادهای دولتی می‌توانند، مناسب‌ترین راه‌حل‌های فناورانه را برای غلبه بر مشکلات خود بیابند و نسبت به سرمایه‌گذاری بر روی طرحها اقدام کنند.

امروزه روشهای متنوعی برای جلوگیری از پدیده خوردگی در شناورها و سازه های دریایی استفاده می شود و هر کدام از این روش ها مزایا و معایب خود را دارد. از این رو دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) با حمایت گروه توسعه فناوریهای دریایی ستاد توسعه فناوریهای فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، چالش نوآوری “طراحی دستگاه حفاظت خوردگی جریان تزریقی در شناورها و سازه‌های دریایی” را برگزار می‌‌کند.

۲۵ تیر ماه، آخرین مهلت ارسال ایده‌ها است و زمان برگزاری و داوری نهایی ایده‌ها نیز اول مردادماه پیشبینی شده است؛ به سه طرح برتر این رویداد جوایز نقدی اهدا خواهد شد و همچنین طرح برگزیده کمک هزینه ساخت ۲۵ میلیون تومانی دریافت خواهد کرد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به آدرس https://evand.com/events/isti-iausr مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*