پنج شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۸

بازدید رییس سازمان از پروژه‌های عمرانی در دست احداث

روتیتر: رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، ازمراحل پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی ، احداث پارک نابینایان و بهسازی ضلع شرقی رودخانه کرج بازدید کرد.به گزارش روتیتر: رییس این سازمان از روند اجرایی دو پروژه احداث پارک نابینایان و بهسازی ضلع شرقی رودخانه کرج بازدید و از نزدیک در جریان آخرین تحولات این پروژه ها قرار گرفت.

بنا براین گزارش پارک نابینایان در مساحت هفت هزار مترمربع در باغ آقا رضایی حصارک در منطقه شش واقع شده و برخوردار از امکاناتی همچون زمین ،سوله ورزشی مسقف مختص نابینایان می باشد.

این پروژه قرار است تا پایان امسال به بهره برداری و در مدار خدمت رسانی شهروندان قرار بگیرد.

همچنین از ابتدای سال نیز  فاز نخست عملیات بهسازی ضلع شرقی رودخانه کرج به مساحت سه هکتار از اتوبان کرج تا پل سلجوقی به طول ۶۰۰ متر  کلید خورده است .

احداث پیست دوچرخه سواری، پیاده راه و فراهم نمودن بستر مناسب برای برگزاری جشنواره هایی با رویکرد فرهنگی از جمله برنامه های این سازمان در پروژه مذکور است.

سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری کرج ،در کنار حفظ و نگهداری فضای سبزشهری ،  در تلاش است با برنامه ریزی و تدابیر صورت گرفته و با تزریق منابع مالی، عملیات احداث پروژه های عمرانی را با سرعت بیشتری انجام دهد تا شهروندان بتوانند از مزایای آن بهره مند شوند.


 

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*