یکشنبه, ۱۷ آذر , ۱۳۹۸

بازگشایی پل عابر پیاده در خیابان مطهری

روتیتر: صبح امروز با دستور دادستانی پل عابر پیاده در خیابان مطهری که توسط پیمانکار آن مسدود شده بود، بازگشایی شد.
به گزارش روتیتر؛ براساس بررسی های صورت گرفته بیشترین تصادفات منجر به فوت عابران پیاده در شب‌ها و در نزدیکی پل‌های عابر پیاده اتفاق افتاده است.

بر این اساس مجموعه مدیریت شهری کرج، جانمایی و احداث ۵ دستگاه پل عابر پیاده در نقاط حادثه خیز کرج با هدف ایمنی بخشی به تردد شهروندان توسط مشارکت کننده بخش خصوصی، را دستور کار دارد.

لازم به توضیح است، که حفظ و نگهداری این پل ها بر عهده شرکت های پیمانکار طرف قرارداد می باشد، که باید نسبت به ایمنی و تعمیر پله های مکانیزه آن اقدامات لازم را انجام دهند.

کارشناسان زیبا سازی سازمان سیما،منظروفضای سبز شهری ؛ نیز بر عملکرد این پیمانکاران نظارت دارند و هر گونه تخلف و کوتاهی که منجر به خلل در امر خدمات رسانی به شهروندان می شود را رصد و پیگیری می کنند.

بر این اساس پل عابر پیاده در خیابان مطهری علیرغم تذکرات کتبی و شفاهی به پیمانکار آن در خصوص ایمنی ، تعمیر و بازسازی پله های آن اقدامات لازم را صورت نداده و روز پنج شنبه نیز اقدام به مسدود کردن مسیر عبور و مرور شهروندان به پل کرده بود که صبح امروز با واکنش این سازمان و دستور دادستانی کرج مجددا این پل بازگشایی شد .

سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، در راستای رفاه و پاسخگویی به درخواست شهروندان و حجم بالای تردد همشهریان و با هدف تسهیل و تسریع در رفت و آمد و جلوگیری ازبروز مشکلات طرح بازسازی و بهسازی پل های عابر پیاده را در دستور کار خود قرار داده  چرا که این پل ها علاوه بر روان سازی ترافیک در حفظ ایمنی جان عابران و شهروندان نیز نقش موثری دارند.
loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*