یکشنبه, ۱۷ آذر , ۱۳۹۸

همزمان با نوروز ۹۹ درهای ،کاخ مروارید به روی مردم باز می شود

روتیتر: رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، گفت: همزمان با نوروز سال ۹۹ و رویش دوباره طبیعت درهای کاخ مروارید برای حضور مردم باز خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج،رییس این سازمان گفت: با همکاری بسیار مناسب دادگستری کرج و اداره کل میراث فرهنگی استان البرز ، کاخ مروارید تحویل شهرداری کرج شده، و مطابق برنامه ریزی های انجام شده تا نوروز ۹۹ درهای کاخ مروارید به روی مردم باز خواهد شد.

پیمان بضاعتی پور افزود: حفظ و نگهداری فضای سبز و درختان مجموعه کاخ مروارید ، هم اکنون بر عهده این سازمان بوده و اقدامات لازم جهت احیا درختان و کاشت گونه های متنوع نیز همزمان آغاز شده است.

وی با اشاره به توان موجود در شهرداری کرج، جهت بهسازی و بازسازی فضای سبز کاخ مروارید اظهار داشت: علاوه بر بحث فضای سبز با توجه به پتانسیل و توان اجرایی در مجموعه مدیریت شهری مقرر شده بازسازی  بخشهایی از مجموعه همچون دریاچه، سیستم آبرسانی ، و … نیز صورت پذیرد.

بضاعتی پور در پایان بیان داشت: باز شدن درب کاخ مروارید برای عموم مردم نوید دهنده گسترش توریسم و امکان بهره مندی تمام شهروندان از آن را دارد که می تواند در ایجاد لحظات مفرح برای مردم نقش به سزایی داشته باشد .

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*