دوشنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۸

تجهیزات جمع آوری زباله استاندارد سازی شود

روتیتر: روشنایی شهر در شب ها به منظور جلوگیری از رعب و وحشت و تسهیل در تردد شهروندان از مهم ترین وظایف شهرداری است بر همین اساس ضروری است خاموشی زیر پل ها و زیرگذرها رفع شود. 
به گزارش  روتیتر ، محمد نبیونی در نطق پیش از دستور صد و پنجاه و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج، اظهار داشت: وضعیت جمع آوری زباله های تر نابسامان است به این گونه که بخش قابل توجهی از شیرابه زباله ها در سطح شهر می ریزد و موجب ایجاد آلودگی می شود.

وی افزود: تجهیزات مورد استفاده پیمانکاران فاقد استانداردهای لازم است و به منظور ارتقای سلامت شهر  شهروندان ضروری است تا این تجهیزات استاندارد سازی شوند.

نبیونی همچنین به وضیعت نامناسب سطل های مکانیزه زباله اشاره کرد و گفت: علاوه بر کم بودن تعداد این سطل ها و وضیعت ظاهری نابسامان، جابجایی هایی صورت می گیرد که موجب سرگردان شدن شهروندان می شود.

این عضو شورا بر خرید و افزایش تعداد سطل های مکانیزه در مناطق ۱۰ گانه تاکید کرد.

خاموشی زیر پل ها و زیرگذرها رفع شود

وی در ادامه بر ضرورت روشنایی زیر پل ها و زیرگذرها تاکید کرد و افزود: روشنایی شهر در شب ها به منظور جلوگیری از رعب و وحشت و تسهیل در تردد شهروندان از مهم ترین وظایف شهرداری است بر همین اساس ضروری است خاموشی زیر پل ها و  زیرگذرها رفع شود.

نبیونی با اشاره به ضرورت رسیدگی به وضعیت پل شهدای حصارک گفت: روی این پل چراغ های لازم تعبیه شده این در حالی است که ماه هاست این چراغ ها خاموش است.

این عضو شورا ادامه داد: آسفالت و فقدان تابلوی راهنما در محدوده این پل نیز نیازمند رسیدگی است.

وی افزود: این پل بخشی از ورودی شهر کرج محسوب می شود بر همین اساس پیگیری موارد مطرح شده از ضروریات به شمار می رود.

تقدیر از فرهنگیان در دستور کار قرار گیرد

نبیونی در دیگر تذکر خود اظهار داشت: دو سال از عمر شورای پنجم می گذرد و به حق، تعداد قابل توجهی مراسمات هنری برگزار شده است این در حالی است که با وجود اینکه سه بار، موقعیت مناسب برای تقدیر از معلمان و فرهنگیان پیش آمد اما این اقدام صورت نگرفت.

وی افزود: نه آموزش و پرورش و شورا برای فرهنگیان اقدام موثری انجام ندادیم و با توجه به اینکه در آستانه ماه مهر هستیم امیدوارم علاوه بر توجه به حوزه های ورزشی و هنری و قدردانی از مدال آوران، تقدیر از فرهنگیان و آموزش عمومی نیز انجام وظیفه کنیم.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*