دوشنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۸

​​​​​​​تاکید عضو شورای کرج بر حمایت از گالری مترو

روتیتر: عضو شورای شهر کرج گفت: از اعضاء شورای شهر خواهشمندم پروژه گالری مترو را حمایت و آن را به بخش خصوصی بسپارید زیرا این پروژه به نفع شهر و مردم است. 
به گزارش  روتیتر: عباس زارع در پنجاه و هشتمین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه که در سالن جلسات شورای شهر کرج برگزار شد، درارتباط با لایحه شهرداری در خصوص صدور پروانه بررسی قسمتی ار اراضی متروی تهران و حدفاصل اتوبان تهران تا ۴۵ متری گلشهر اظهار داشت: این پروژه چندین سال است که در شهرداری کرج مطرح و تا امروز به نتیجه نرسیده است.

وی با اشاره به اینکه ما باید توجه داشته باشیم که سرمایه گذار و شهرداری با یگدیگر توافق دارند، افزود: سرمایه گذار این پروژه در شورا مطرح و مذاکراتی با آن شده است که ما باید ارزش افزوده این پروژه و جدول محاسباتی آن را داشته باشیم.

زارع با اشاره به اینکه هزار و دویست متر روی خط این مترو معبرسازی و ایجاد فضای شهری می شود،گفت: اگر بخواهیم این کار را انجام دهیم میلیاردها تومان باید هزینه کنیم و در این صورت باید تصمیم درستی گرفته شود .

عضو شورای شهر کرج گفت:من خواهش می کنم که این پروژه را حمایت کنید و آن را به بخش خصوصی بسپارید زیرا این پروژه به نفع شهر و مردم است.

به گفته وی ،حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی با هدف اجرای پروژه‌های مشارکتی عمرانی و خدماتی از مهم‌ترین سیاست‌های اجرایی شورای شهر و شهرداری است.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*