دوشنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۸

نماز اول وقت از زیباترین صحنه های حماسه عاشورا ست

رئیس ستاد اقامه نماز خراسان شمالی نماز اول وقت را از زیباترین صحنه های حماسه عاشورا دانست و گفت: نماز ظهر تاسوعا و عاشورا در نقاط مختلف بجنورد اقامه می شود.

حجت الاسلام رضا احمدی فر، رئیس ستاد اقامه نماز خراسان شمالی ظهر امروز و در نشست ستاد نماز ظهر تاسوعا و عاشورای حسینی، نماز اول وقت را از صحنه های زیبای حماسه تاسوعا و عاشورای حسینی توصیف کرد و گفت : با همت مردم خوب و ولایی و نمازگزاران و شیعیان واقعی عصمت و طهارت ۴۰ سال است که نماز ظهر تاسوعا و عاشورای حسینی اقامه می شود.

حجت الاسلام احمدی فر ادامه داد: با همکاری نهاد ها و دستگاه های اجرایی و با برنامه ریزی مناسب مقدمات برگزاری باشکوه این مراسم فراهم خواهد شد.

رئیس ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در ادامه افزود: در روز تاسوعا با توجه به تمرکز هیات های حسینی مرکز استان در بلوار مصلی، نماز ظهر در مصلی امام خمینی برگزار خواهد شد، نماز ظهر عاشورا نیز همچون سالهای گذشته در محل امام زاده سید عباس (ع) برگزار می شود.

حجت الاسلام صفری در ادامه گفت: برای برگزاری نماز ظهر عاشورا در ۵ نقطه دیگر نیز اسباب و وسایل لازم فراهم شده و هیات هایی که در مسیر قرار دارند می توانند در این مکان ها نیز نماز اول وقت ظهر عاشورا را برگزار کنند.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*