دوشنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۸

بخش محروم لوداب بویراحمد؛ ‌روستای “تنگ‌آلک” جاده ندارد‌+تصاویر

روتیتر: جهادگران بسیجی شهید جلیل بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد عازم روستایی محروم «تنگ آلک» شدند تا خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به اهالی ارائه کنند.

روتیتر: روستای تنگ آلک با ۵ پاره روستا و جمعیتی افزون بر ۴۰ خانوار از توابع بخش محروم لوداب بویراحمد واقع در ۱۰۵ کیلومتری یاسوج از داشتن خدمات و امکانات اولیه از جمله راه ارتباطی مناسب محروم هستند و بنا به گفته اهالی سال‌ها از وعده‌های رنگارنگ مسئولان برای برطرف کردن مشکلات می‌گذرد ولی هنوز خبری از عصای موسی نیست.

امکان تردد خوردوهای بدون کمک از جاده تنگ آلک لوداب میسر نیست و اهالی کالا و خوراکی مورد نیاز خود را بعد از خرید از شهر و حمل تا کنار جاده آسفالته، مجبور به پیاده روی و یا حمل با چهارپایان هستند.

گروه جهادی شهید جلیل بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج شامل تیم پزشکی اعم از عمومی و متخصص، دندانپزشکی، مامایی، پرستاری، دارو، تغذیه و مشاوره عازم تنگ آلک شدند تا بودن در کنار مردم محروم تنگ آلک را به نشستن در زیر کولر معامله کنند.

جهادگران بی ادعا در بخش مامایی بیش از ۳۰ بیمار، در بخش پزشکی  50 بیمار و در بخش دندان‌پزشکی به بیش از ۴۰ بیمار خدمات پزشکی و دارویی ارائه‌ کردند.

بیشتر بخوانید

انتهای پیام/ش

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*