جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹

پروژه یادمان شهدای گمنام شهرک سپاه فردیس در هفته دفاع مقدس به بهره برداری می رسد

روتیتر: سرپرست شهرداری فردیس گفت: پروژه یادمان شهدای گمنام شهرک سپاه فردیس هفته دفاع مقدس به بهره برداری می رسد.

به گزارش روتیتر: مسعود نجفی در حاشیه دویست و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر فردیس که عصر سه شنبه برگزار شد، در جمع خبرنگاران از افتتاح پروژه یادمان شهدای گمنام شهرک سپاه فردیس در هفته دفاع مقدس خبر داد و اظهار کرد: مراحل پایانی عملیات اجرایی این پروژه در حال انجام است.

وی در ادامه با بیان اینکه پروژه یادمان شهدای گمنام شهرک سپاه با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومانی برای بهره برداری آماده شده است، عنوان کرد: این پروژه در هفته دفاع مقدس با حضور شهروندان و مسئولان به بهره برداری می رسد.

نجفی مساحت پروژه یادمان شهدای گمنام شهرک سپاه را حدودا ۲۰۰ متر مربع اعلام کرد و افزود:  شهدا، نشانه ای برای شهید پرور بودن شهر فاطمی شهدای اقتدار هستند.

وی بیان کرد: مدیریت شهری فردیس در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تلاش می کند تا با اجرای طرح های ویژه و نوین، توجه نسل های سوم و چهارم انقلاب را به شهدای دفاع مقدس و آرمان های انقلاب جلب کند.

سرپرست شهرداری فردیس با اشاره به اینکه یادمان شهدای گمنام شهرک سپاه فردیس در یک پارک محله ای واقع است، بیان کرد: حوزه خدمات شهری شهرداری فردیس اقدامات لازم را برای نور پردازی، زیباسازی، بهسازی و بازسازی این پارک انجام داده است.

وی در بخش دیگری با بیان اینکه عملیات اجرایی پروژه یادمان شهدای گمنام شهرک وحدت فردیس با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومانی در حال انجام است، تصریح کرد: مدیریت شهری فردیس در راستای تکمیل هرچه سریعتر این پروژه از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*