جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹

خدمات رسانی بهتر به جامعه مهمترین هدف نیروی انتظامی است/ لزوم انجام اقدامات موثر در راستای پایش تصویری شهر

روتیتر: فرمانده انتظامی شهرستان فردیس بر لزوم انجام اقدامات موثری در راستای پایش تصویری شهر تاکید کرد و گفت: پایش تصویری موجب ارتقای سطح امنیت جامعه می شود.

به گزارش روتیتر ، سرهنگ بیژن جنتی در دیدار با سرپرست شهرداری فردیس که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در دفتر وی برگزار شد، ضمن تقدیر از همکاری های مجموعه مدیریت شهری فردیس با نیروی انتظامی، اظهار کرد: نیروی انتظامی در راستای افزایش امنیت جامعه تلاش می کند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ارائه خدمات بهتر به شهروندان مهمترین هدف همه سازمان ها و ادارات است، عنوان کرد: با توجه به این مهم نیروی انتظامی رویکردی تعامل محور با دیگر ادارات دارد تا شاهد پیشرفت شهر و ارتقای سطح امنیت و نظم در جامعه باشیم.

سرهنگ جنتی با بیان اینکه از تعامل نیروی انتظامی شهرستان فردیس با مدیریت شهری شاهد نتایج خوبی همچون ساماندهی دستفروشان بوده ایم، اضافه کرد: امید داریم با افزایش این تعامل شاهد اتفاقات بهتری در شهر باشیم.

وی در بخش دیگری با اشاره به اینکه پایش تصویری در شهر از اهمیت بالایی برخوردار است و موجب افزایش امنیت می شود، بیان کرد: از مدیریت شهری خواستار انجام اقدامات موثری در این راستا هستیم.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*