پنج شنبه, ۱۹ تیر , ۱۳۹۹

تاکید شهردار کرج بر تغییر روش وصول دریافت عوارض نوسازی؛

روتیتر: عدم پرداخت به موقع عوارض شهرداری در پیشبرد اهداف مدیریت شهری خلل ایجاد می‌کند که تبعات اقتصادی و اجتماعی آن به شهر برمی‌گردد.
علی کمالی زاده در دوازدهمین جلسه شورای برنامه ریزی که در سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش و نیروهای بسیج شهرداری، معاونین و مدیران مناطق که در همه عرصه ها بخصوص در حوادث اخیر حضوری فعال داشتند، اظهار داشت: بسیجیان طی ۴۰ سال گذشته در عرصه‌های مختلف نقش های بی‌بدیلی را عهده‌دار بودند.

این مسئول در ادامه ضمن تاکید بر رسیدگی به نیازهای محلات کم برخوردار شهر تصریح کرد: باید اولویت های ساکنان این مناطق را شناسایی کنیم تا در راستای ارائه خدماتی که باعث جلب رضایت آنان می شود گام برداریم.

شهردار کرج با تاکید بر ضرورت توجه بیش از پیش به تامین رفاه ساکنان مناطق کم برخوردار افزود: احداث بوستان های محلی در برخی از مناطق، یکی از مصادیق توجه به محلات محروم و کم برخوردار است.

کمالی زاده رسیدگی به محلاتی چون حصارک، اخترآباد ،حیدرآباد را از اولویت های شهرداری عنوان کرد و گفت:  در این مناطق طرح های مختلفی همچون طرح بازآفرینی شهری در حال اجرا است که باعث ارتقای کیفیت زندگی ساکنان می شود.

روش دریافت عوارض نوسازی در شهرداری تغییر کند

شهردار کرج در ادامه ضمن انتقاد از وصول ضعیف عوارض نوسازی شهرداری  یادآور شد:  باید به دنبال تغییر روش و مسیر دریافت عوارض نوسازی و بهای خدمات باشیم.

وی افزود: عدم پرداخت به موقع عوارض  شهرداری در پیشبرد اهداف مدیریت شهری خلل ایجاد می‌کند که تبعات اقتصادی و اجتماعی آن به شهر برمی‌گردد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*