پنج شنبه, ۱۹ تیر , ۱۳۹۹

حمایت مالی و معنوی گامی به سوی پیشرفت حوزه فرهنگی و ورزشی است

روتیتر : عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج گفت: ورزش همگانی اقدامی قابل توجه از سوی مراکز فرهنگی و ورزشی شهر است که خوشبختانه شاهد استقبال خیلی خوب از سوی شهروندان هستیم که بقای این گونه اقدامات نیازمند حمایت جدی مسئولین شهری است.

به گزارش روتیتر: محمد حسین خلیلی اردکانی در سی و یکمین جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج گفت: خوشبختانه مدتی است که شاهد اقدامی اثر بخش از سوی نهادهای ورزشی و فرهنگی هستیم که ورزش همگانی و پویش دوشنبه های وذزشی از جمله آنهاست که بقا و تداوم این امر نیازمند حمایت های مالی و معنوی مسئولین فرهنگی و ورزشی شهر است تا شاهد رونق ورزش در شهر باشیم.
 

ی در ادامه خطاب به معاون فرهنگی ورزشی شهرداری کرج گفت: برای توسعه ورزش و تشویق ورزشکاران به ادامه مسیر، نیاز است تا با شناسایی ورزشکاران و مدال آوران آنها را مورد حمایت قرار دهیم.
 

خلیلی اردکانی ایجاد و تجهیز فضاهای فرهنگی و ورزشی در مناطق کم برخوردارو  محروم شهر کرج را بسیار ضرروی عنوان کرد و افزود: حق عموم مردم است تا بتوانند از امکانات شهری استفاده بهینه داشته باشند.
 

رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای اسلامی شهر کرج در ادامه سخنان خود تصریح داشت: شهرداری باید از توان و ظرفیت های نیروهای ورزشی خود در سازمان فرهنگی و ورزشی استفاده نماید تا شاهد رشد و رونق این حوزه در سطح شهر باشیم.
 

وی تاکید کرد: کلانشهر کرج یک شهر ورزشی است و با رونق و توسعه آن می تواند به این شهر هویت ببخشد.
 

وی خواستارِ صرفِ درآمدهای فرهنگی ورزشی در حوزه ورزش شد و افزود: اگر هر آنچه که در حوزه فرهنگی درآمد زایی می شود در همان وزه صرف شود قطعا شاهد اتقافات خوب در خصوص رشدو  توسعه اداره ورزش و جوانان خواهیم بود.
 

وی از مسئولین امر در حوزه فرهنگی و ورزشی شهرداری کرج خواست تا اطلاعاتی در خصوص میزان اقدامات صورت گرفته در بخش بازسازی و بهسازی فرهنگ سراهای سطح شهر، سراهای محلات ، کتابخانه ها، هیات مذهبی، خانه تئاتر، تابلوهای تبلیغاتی جهت آموزش شهروندی و … را در اختیار شورای اسلامی شهر کرج قرار دهد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*