پنج شنبه, ۱۵ خرداد , ۱۳۹۹

قدردانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز از ‌اقدامات ارزنده بسیج در عرصه اشتغالزایی + فیلم

روتیتر: نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه بسیج در حوزه اشتغالزایی و مشاغل خانگی گام‌های خوبی برداشته است، گفت: بسیج در هر عرصه‌ای وارد شود قطعاً موفقیت‌هایی در آن زمینه به دست می‌آورد.

به گزارش روتیتر: نمایشگاه توانمندی واحدهای اقتصاد مقاومتی، مشاغل خرد و خانگی، صندوق‌های قرض الحسنه مردم‌یار ‌در استان البرز برگزار شد.

بیشتر بخوانید

آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی‌همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در حاشیه این نمایشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج در مورد بازدید خود از  این نمایشگاه اظهار داشت: این نمایشگاه، نمایشگاه خوبی بود.

وی افزود: این نمایشگاه و این ظرفیت  نشان می‌دهد که بسیج در هر عرصه‌ای وارد شود قطعاً موفقیت‌هایی در آن زمینه به دست می‌آورد.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز بیان کرد: یکی از این نمونه موفقیت‌ها اقتصاد مقاومتی و اقتصاد خانوار است که بسیج در این زمینه  توانسته گام‌های خوبی بردارد.

همچنین سردار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه البرز در بازدید از این نمایشگاه پای درددل تعدادی از تولید کنندگان نشست.

فرمانده سپاه البرز در حاشیه این بازدید اظهار داشت: یکی از مأموریت‌های اصلی و اساسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج مستضعفین  گام نهادن در راهی است که این راه جزو مأموریت‌های اصلی سپاه محسوب می‌شود؛ رهبری معظم انقلاب در مورد محرومیت‌زدایی به سپاه و بسیج مأموریت دادند و محرومیت‌زدایی در همه ابعاد در دستور کار سپاه و بسیج قرار دارد.

وی با ابراز “با توجه به اینکه نیازهای مردم بسیار زیاد و عقب‌ماندگی‌های سنواتی از قدیم الایام بی‌شمار است”، اضافه کرد: نیازهایی که امروز احصا شده ما را بر این هدایت کرد که به مناطق محروم و کم‌برخوردار استان البرز برویم.

سردار مولایی تصریح کرد: پروژه‌هایی که نیازمندی‌های مناطق محروم را تا حدی برطرف کند، مانند تعمیر و بازسازی منازل محرومین یا جاده‌کشی و آبرسانی و موضوعات دیگری که از آذر ماه ۹۷ تا امروز در دستور کار سپاه استان البرز بوده است، و در این مدت ۱۲۰۰ طرح زودبازده محرومیت‌زدایی در استان البرز تعریف شده است.

وی با اعلام اینکه بخش عمده این طرح‌ها آماده و تحویل داده شده است، اظهار داشت: برای سال بعد تعریف جدیدی برای پروژه‌های کوچک و بزرگ داریم که این طرح‌ها اجرایی می‌شود.

سردار مولایی  با بیان اینکه این پروژه‌ها  بیشتر در مناطق کم‌برخوردار است، افزود: این پروژه‌ها در قالب‌های مختلف است و این فقط یک قلم از کارها است.

وی اضافه کرد: طرح شهید رهنمود را برای مباحث بهداشتی و درمانی و طرح‌های جهادی در حوزه‌های مختلف، طرح جواد الائمه(ع) و کرامت۲ برای مناطق خاص و حاشیه‌نشین و طرح‌هایی به‌نام طرح پیشرفت آبادانی برای برخی از دهستان‌ها را داریم  که همه این‌ها مجموعه فعالیت‌های بسیج برای خدمات‌رسانی به مردم است.

انتهای پیام/ش+

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*