جمعه, ۱۵ فروردین , ۱۳۹۹

اجرای طرح استقبال از بهار

روتیتر: مهدی لطفی از آغاز طرح جهادی استقبال از بهار با هدف ارتقاء منظر شهری، شادابی و نشاط شهروندان و مسافران در ایام نوروز خبر داد. 

به گزارش امور ارتباطات منطقه هشت شهرداری کرج، مدیرمنطقه از آمادگی کلیه واحدهای خدمات رسان و اجرائی برای استقبال از بهار خبر داد و گفت: توسعه فضای سبز، جمع‌آوری پسماند و زیباسازی فضای شهر از جمله برنامه‌های این منطقه برای استقبال از سال جدید است.

مهدی لطفی با بیان اینکه طرح استقبال از بهار تا اواسط فروردین‌ماه هم ادامه می‌یابد، افزود: بهبود سیما و منظر شهری در این ایام از عواملی بوده که مورد توجه منطقه قرار داشته است.

به گفته وی، در این راستا شستشوی جداول و معابر، رنگ‌آمیزی جداول، بازسازی مخازن زباله، پاکسازی زمین‌های بایر، لکه‌گیری و روکش آسفالت معابر، پاکسازی و تسطیح حاشیه بلوارها، جلوگیری از حفاری‌های غیرمجاز، اخطار و جمع‌آوری خودروهای فرسوده، جلوگیری از تخلیه نخاله در سطح منطقه، پاکسازی و امحای پوسترهای تبلیغاتی و همچنین جمع‌آوری و حمل زباله در طول شبانه‌روز، جمع‌آوری متکدیان اجرایی خواهد شد.

مدیر منطقه در ادامه کاشت نهال و انواع گونه‌های گیاهی در سطح منطقه، آماده‌سازی سرویس‌های بهداشتی، ترمیم پیاده‌روهای سطح منطقه، نصب المان‌های متناسب با نوروز، سرویس و راه‌اندازی آب‌نماهای میادین، باز سازی و نصب تابلوهای معرف معابر، نصب تابلوهای راهنما را از دیگر اقدامات منطقه در اجرای طرح استقبال از بهار ذکر کرد.
 

لطفی در پایان ضمن اشاره به اقدام فوری عوامل خدمات شهری منطقه جهت پاکسازی جداره های شهری از تبلیغات انتخاباتی مجلس شورای اسلامی، آمادگی کامل منطقه در ایام نوروز به منظور خدمات رسانی بهینه به شهروندان و مسافران را اعلام کرد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*