یکشنبه, ۱۸ خرداد , ۱۳۹۹

اهتزاز پرچم فلسطین در میدان قدس کرج/ اجرای سرود حماسی

روتیتر: پرچم فلسطین در میدان قدس کرج به اهتزاز در آمد همچنین جوانان کرجی در روز جهانی قدس سرودهای حماسی اجرا کردند.

به گزارش روتیتر: با توجه به برهه حساس تاریخی که جهان شاهد آن است، روز قدس امسال از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و لزوم هم صدایی و همگرایی بیشتر مردم آزادیخواه جهان را می‌طلبد.

به همین جهت، در شهر کرج به دلیل شرایط حساس موجود در کشور و شیوع بیماری کرونا و همچنین عدم امکان برگزاری راهپیمایی روز قدس و مراسم‌های تجمعی، مجموعه مدیریت شهری و در ذیل آن سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج اقدام به برگزاری ویژه برنامه‌ای خیابانی کرد تا سهم شهر کرج و استان البرز را در دفاع جانانه از مردم قدس شریف اعلام دارد.

در همین راستا، با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی و همچنین با حضور مردم مهربان کرج، پرچم فلسطین اشغالی در محل میدان قدس که از دیرباز به این عنوان نامگذاری شده، به اهتزاز درآمد تا برگ زرین دیگری در دفاع از حقانیت فلسطین و مردم مظلوم غزه و غیره به گوش جهانیان مخابره گردد.

گام بعدی و اقدام ویژه امروز، اجرای سرودهای حماسی در رثای قدس شریف و حمایت از مردم مظلوم جهان، به ویژه قدس اشغالی بود.

سرودهایی که هر کدام شور و شعور والای هر ایرانی غیرتمند را به جوش آورده و همچنان یاد و نام قدس را در دل‌های مردم جاری کرد.

این نواها و سرودها توسط گروه سرود تحت نظارت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج، بنام «سوره آفتاب البرز» که متشکل از نوجوانان خوش غیرت و انقلابی کرج است، با مضامین گوناگون و به زبان‌های مختلف در محل میدان قدس اجرا و تقدیم نوجوانان، نسل آینده ساز فلسطین و مردم مظلوم سراسر دنیا شد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*