پنج شنبه, ۱۹ تیر , ۱۳۹۹

شیوع کرونا یک تلنگر بود/ بستر خرید آنلاین باید فراهم شود

روتیتر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اشاره به اینکه شیوع کرونا یک تلنگر بود، گفت: باید بستر خرید آنلاین برای مردم فراهم شود.

به گزارش روتیتر: رامین ربیعی عصر شنبه در مراسم رونمایی از سایت فروش اینترنتی محصولات نساجی، پوشاک و چرم استان که در محل اتحادیه پوشاک شهرستان کرج برگزار شد، اظهار کرد: آنچه اهمیت دارد، تعامل خوبی است که میان انجمن صنایع نساجی و اتحادیه پوشاک برقرار شده است.

وی ادامه داد: شیوع کرونا در کشور تلنگری بود تا به این فکر باشیم که از چه روش‌هایی می‌توانیم مایحتاج مردم را تأمین کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: با توجه به وجود اتحادیه‌ها و کارخانه‌های فعال در استان البرز توجه به فراهم کردن بستر خرید آنلاین مردم و راه اندازی بازارچه‌های فروش استانی اقدامی بسیار مهم است‌.

ربیعی گفت: بعد از شروع فعالیت بازار فروش اینترنتی محصولات نساجی، پوشاک و چرم باید مراقب باشیم تا بروز اشتباهات در ارسال خرید مشتریان موجب کاهش اعتماد آنها نشود.

میراسماعیل صدیق، رئیس اتحادیه صنف پوشاک فروشان کرج در ادامه گفت: شیوع کرونا و تأثیر آن بر بازار موجب شد تا به فروش اینترنتی بیشتر توجه کنیم.

به گفته وی در ماه‌های اخیر آموزش‌های لازم از طریق شبکه‌های مجازی به واحدهای صنفی برای داشتن فروش بهتر اینترنتی ارائه شده است.

رئیس اتحادیه صنف پوشاک فروشان کرج همچنین گفت: متأسفانه بسیاری از فروشندگان در فضای مجازی اقدام به فروش کالا و اجناس می‌گیرند که دارای مجوز از سوی اتحادیه پوشاک و سازمان صمت نیست.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*