شنبه, ۲۱ تیر , ۱۳۹۹

طرح های پژوهشی سال ۹۹ مرکز پژوهش های شورای شهر کرج فراخوان شد

روتیتر: رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج از فراخوان طرح های پژوهشی سال ۹۹ این مرکز خبر داد. 

غدیر مهدوی در تشریح این خبر اظهار داشت: مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج با هدف مدیریت طرح های مطالعاتی تحقیقاتی و کاربردی کردن تحقیقات علمی در مدیریت شهری از اعضاء هیات علمی دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی، موسسات پژوهشی و فناوری دولتی و غیر دولتی دعوت می نماید با ارسال طرح نامه های پژوهشی در این فراخوان شرکت کنند.  
 

این مسئول افزود: این مرکز در راستای افزایش بهره‌ وری خدمت‌رسانی به شهروندان و ارایه مستندات علمی و مشورتی به اعضاء و کمیسیون‌های تخصصی شورای اسلامی شهر کرج از مراکز علمی- پژوهشی، مؤسسات تحقیقاتی و پژوهشگران جهت انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی مورد نیاز شهر کرج دعوت به‌ عمل می‌آورد.
 

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج به شرایط ارسال طرحنامه پژوهشی اشاره کرد و یادآور شد: ضروری است پژوهشگران به عناوین اولویت پژوهشی ارائه شده توجه نموده و از ارائه طرحنامه‌های پژوهشی تکراری اجتناب نمایند، زیرا طرحنامه‌های پژوهشی انتخاب شده از این عناوین در اولویت نخست بررسی خواهند شد و طرحنامه‌های خارج از فراخوان به شرط بدیع و نوآورانه بودن دریافت و در اولویت دوم مورد بررسی قرار خواهند گرفت.
 

مهدوی تصریح کرد: انجام طرح پژوهشی توسط اشخاص حقوقی (دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شرکت‌های مهندسین مشاور دارای مجوز رسمی از مراجع ذی‌صلاح) برای این مرکز در اولویت نخست قرار دارد.
 

عضو شورای اسلامی شهر کرج خاطرنشان کرد: اشخاص حقیقی پیشنهاد دهنده پژوهش حداقل باید دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مرتبط با موضوع پیشنهادی باشند.
 

وی گفت: پژوهشگران جهت ارائه پیشنهاد پژوهشی خود، فرم طرحنامه پژوهشی (فرم شماره ۱) را با مراجعه به سایت مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج به آدرس الکترونیکی  rsc.karaj.ir، منوی چارچوب پژوهشی، زیرمنوی فرم‌ها دریافت نموده و پس از تکمیل به همراه مستندات (به شرح ذیل) به دبیرخانه مرکز پژوهش شورای شهر کرج تحویل نماید.
 

مهدوی به مستندات طرح‌نامه پژوهشی اشاره کرد و افزود: یک نسخه پرینت شده از فرم تکمیل شده، معرفی‌نامه پژوهش (با امضاء معاون پژوهشی دانشگاه یا مدیرعامل شرکت‌ها و موسسات پژوهشی)، شناسنامه علمی و پژوهشی (رزومه) پیشنهاد دهنده اصلی طرح هستند که دبیرخانه مرکز پژوهش از دریافت طرحنامه‌های ارسالی خارج از قالب فرم‌ مورد تائید مرکز (فرم شماره ۱)، فاقد امضای پیشنهاد دهنده پژوهش و فاقد معرفی‌نامه معذور است.
 

وی تاکید کرد:  ضروری است فایل word و pdf طرحنامه به همراه فایل رزومه و تصویر معرفی نامه پیشنهاد پژوهشی به پست الکترونیک مرکز پژوهش شورای شهر کرج به آدرس  rsc@karaj.ir ارسال شود.
 

این مسئول خاطرنشان کرد: عناوین اولویت‌های پژوهشی شورای شهر و شهرداری کرج در سال ۱۳۹۹ در سایت مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج به آدرس الکترونیکی rsc.karaj.ir قابل مشاهده می‌باشد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*