جمعه, ۳ بهمن , ۱۳۹۹

‌وضعیت تکان‌دهنده دام‌های عشایر در منطقه کریت‌کمپ اهواز / روزانه ‌۵ گوسفند از دام‌های ‌عشایر بختیاری تلف می‌شود + تصاویر

روتیتر: عشایر خوزستانی که در منطقه کریت کمپ حضور پیدا کرده اند متاسفانه دچار مشکلی جدید و عجیبی شده‌اند که معیشت آنها را به طور مستقیم تهدید می‌کند.

به گزارش روتیتر به نقل از تسنیم, منطقه کریت کمپ اهواز یکی از‌ مناطق نفتی شهرستان اهواز است که هر ساله محل حضور و ماندن عشایر استان است،  امسال اما عشایر خوزستانی که در این منطقه حضور پیدا کرده اند متاسفانه دچار مشکلی جدید و عجیبی شده اند که معیشت آنها را به طور مستقیم تهدید می‌کند.

خبرنگار تسنیم که در میان این عشایر حضور پیدا کرده است متوجه شد آنها از بیماری دام‌های سبک خود نگران هستند و به گفته این عشایر روزانه ۴ تا ۵ گوسفند از دام‌های این عشایر بختیاری تلف می‌شود.

با پیگیری خبرنگار و عکاس خبرگزاری تسنیم در اهواز مقرر شد گروه‌های جهادی دامپزشکی بسیج در این منطقه حضور پیدا کرده و مشکل را شناسایی و به درمان دام‌های این مردم که مهم ترین دارایی آنان است کمک کنند.

بیشتر بخوانید

گزارش تکمیلی به زودی ارسال می‌شود. تصاویر تکان دهنده وضعیا دامهای این عشایر که در حال حاضر در منطقه کریت کمپ هستند را ببینید.

تصاویر از میلاد حمادی

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*