یکشنبه, ۱۷ اسفند , ۱۳۹۹

پروژه‌های عمرانی سازمان مدیریت آرامستان‌ها در یک قدمی افتتاح

روتیتر: رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج از افتتاح تعدادی از پروژه‌های عمرانی این مجموعه در هفته جاری خبر داد.

به گزارش روتیتر: حمیدرضا عسگری اظهار کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است که روز سه شنبه هفتم بهمن، ساعت ۱۴:۳۰ با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کرج و دیگر مسئولان شهری، مجموعه پروژه های معراج گلزار شهدای بهشت سکینه(س) افتتاح شود.

وی افزود: ارزش ریالی این پروژه ها حدود ۲۰۰ میلیارد ریال است که از چند ماه گذشته آماده افتتاح بود اما به دلیل شرایط قرمز شیوع کرونا و محدودیت‌های موجود و شرایط خاص آرامستان، بدون برگزاری مراسم رسمی، در حال بهره برداری است.

این مسئول عنوان کرد: این پروژه ها شامل مناسب سازی و محوطه سازی معراج، نمازخانه، احداث جایگاه برگزاری نماز میت، ساختمان پزشکی قانونی و سالن تشریح، ارتقا و بروزرسانی تجهیزات و افزایش پنج برابری ظرفیت سردخانه، المان معراج در میدان اصلی بهشت سکینه(س)، احداث و تجهیز وضوخانه و ۱۶ چشمه سرویس بهداشتی است.

عسگری ادامه داد: در این میان، پروژه مناسبت سازی و محوطه سازی معراج یکی از مهم ترین پروژه ها بود که با توجه به حضور افراد از دیگر شهرها و استانهای کشور در مجموعه بهشت سکینه(س) کرج و شرایط روحی خاص افراد مراجعه کننده و خانواده های عزادار، بر آن شدیم تا با نگاه ویژه شورای اسلامی شهر و حمایتهای شهردار کرج، محوطه غسال خانه و سالن معراج را به فضایی آرام بخش تبدیل کنیم.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج یادآور شد: طی ماه های گذشته اورژانس و خانه سلامت در محل بهشت سکینه(س) کرج افتتاح و راه اندازی شد که در ادامه آن هم اکنون پروژه قبور پیش ساخته، آرامگاه های خانوادگی و هایپر بهشت که جز اولین پروژه مشارکتی بخش خصوصی شهرداری کرج است، در حال اجرا و دارای پیشرفت فیزیکی مطلوبی است.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*