سه شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۰

۷ روز تا المپیک توکیو؛ لحظات نابی که توکیو ۲۰۲۰ از دست داد

روتیتر: المپیک توکیو متفاوت از ادوار مختلف بازی‌هاست و به دلیل شیوع ویروس کرونا محکوم به از دست دادن بسیاری از لحظات زیباست.

به گزارش روتیتر ، المپیک بزرگ‌ترین رویداد ورزشی است که افراد زیادی را از سراسر جهان دور هم جمع می‌کند. این رویداد همیشه مملو از صحنه‌های تلخ و شیرین است که ثبت آن لحظات به عنوان یادگاری از این بازی ها تا ابد باقی می ماند.

حضور تماشاگران، تشویق کردن‌ها، در آغوش کشیدن‌ها، اشک شوق ریختن‌ها و  گرفتن عکس یادگاری لحظات احساسی و زیبایی را در بازی‌های المپیک به تصویر می‌کشاند. برای سی و دومین المپیک نیز انتظار می‌رفت شاهد لحظات با شکوه و زیبایی باشیم اما  یک ویروس همه چیز را تغییر داد.

شیوع یک ویروس در سراسر جهان  بر روی سلامت و نحوه زندگی افراد زیادی تاثیر گذاشت و حتی بسیاری را هم به کام مرگ کشاند. این ویروس شکوه را هم از مهم‌ترین رویداد ورزشی جهان گرفت.

کرونا ابتدا باعث تعویق یک‌ساله المپیک توکیو شد و سپس باعث شد که خیلی از اتفاقات مهم و مراسم‌های آن حذف شود. هفت روز دیگر المپیکی آغاز می‌شود که نه رژه با شکوه و پرتعداد کشورها را دارد و نه تماشاگرانی که از ته دل به تشویق و خوشحالی بپردازند. ورزشکاران هم نه تنها در سالن‌های خالی باید رقابت کنند بلکه لذت سر خم کردن برای این که مسوولان ورزشی جهان مدال رویایی المپیک را برگردن‌شان بیندازند و حتی گرفتن عکس یادگاری با هم را نیز از دست می‌دهند. 

در ۲۳جولای (اول مرداد) ورزشکاران و همراهان از سراسر جهان با صورت‌هایی پوشیده از ماسک، به دور از هیاهوی تماشاگران و مراسم های زیبایی که به اجبار حذف شدند، در توکیو جمع می‌شوند  تا یک المپیک متفاوت را تجربه کنند.

*لحظات زیبایی که در المپیک قبلی شاهد آن بودیم و کرونا مانع از تکرار آن در توکیو۲۰۲۰ شد:

انتهای پیام

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*