سه شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۰

سامانه املاک شهرداری به‌روزرسانی شود

روتیتر: رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر کرج خواستار به‌روزرسانی سامانه املاک شهرداری کرج شد.

به گزارش روتیتر و  به نقل از شورای اسلامی شهر کرج، حسین مهاجری در نطق پیش از دستور یازدهمین جلسه رسمی شورای شهر کرج اظهار کرد: سامانه املاک شهرداری از اوایل دوره شورای پنجم پیگیری شده است و تاکنون غالب املاک شهرداری در سامانه بارگذاری شده است اما نیاز به بررسی و تکمیل این سامانه است.

وی گفت: این سامانه که در دوره پنجم باهدف شناسایی و نگهداری اطلاعات املاک و مستغلات و همه معاملات ملکی شهرداری راه‌اندازی شد، به‌روزرسانی شود.

وی افزود: علیرغم بارگذاری املاک شهرداری در این سامانه، هنوز استفاده از این سامانه انجام نگرفته و شهرداری هنوز به‌صورت سنتی امور املاک را انجام می‌دهند.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: لذا ضروری است در این راستا سامانه الکترونیکی املاک شهرداری عملیاتی شود.

مهاجری در بخش دیگری به لزوم زیرسازی برخی از معابر اشاره کرد و افزود : زیرسازی معابر شهرک فرهنگیان و بهارستان در سه مرحله در کمیسیون عالی معاملات جهت مناقصه ارائه‌شده است.

وی یادآور شد: با عنایت به اینکه این منطقه مدت‌زمان زیادی است که فاقد آسفالت است لذا ضروری است عملیات اجرایی زیرسازی آسفالت و همچنین روکش آن در اسرع وقت انجام شود.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*