سه شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۰

تامین به موقع اقلام مورد نیاز کارگروه مقابله با ویروس کرونا

روتیتر: سرپرست امور تدارکات و عملیات کالا شرکت گاز استان البرز گفت: امور کالا تلاش کرد اقلام مورد نیاز کارگروه مقابله با ویروس کرونا را به موقع برای کارکنان شرکت گاز استان البرز تامین کند.

به گزارش روتیتر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان البرز،سعید سوری، سرپرست امور تدارکات و عملیات کالا شرکت گاز استان البرز با اشاره به مهمترین اقدامات این امور در سال گذشته گفت: یکی از مهمترین اقدامات امور کالا، تامین اقلام مورد نیاز کارگروه مقابله با ویروس کرونا برای کارکنان شرکت گاز استان البرز بود.

وی خاطر نشان کرد: در این راستا ۴۵ هزار ماسک پرستاری ، ۲۴ هزار جفت دستکش، ۵۰۰ لیتر مایع ضد عفونی کننده دست و ۲۵ هزار جفت دستکش یک بار مصرف تهیه و برخی از این اقلام برای توزیع به واحد HSE تحویل داده شد.

سوری با اشاره به دیگر اقدامات امور کالا در سال گذشته خاطر نشان کرد: واحد تدارکات در سال گذشته، ۵۵۴ قلم کالا خریداری کرد و همچنین واحد انبار، ۳٫۷۰۸ قلم کالا را به واحدهای درخواست کننده تحویل داد.

سرپرست امور کالا تصریح کرد: برای تحویل این اقلام بیش از ۱۵۳۴ برگ حواله انبار کنترل و به سیستم جامع کالا تغذیه شده است.

وی تفکیک انبار اقلام عمومی (۰۱) و اقلام انبار گازرسانی (۰۲) را از دیگر اقدامات این واحد در پایان سال گذشته عنوان کرد و گفت: قبل از انبارگردانی پایان سال تفکیک  انبار های مذکور  صورت گرفت و  تقریبا ۵۰۰ برگ سند انتقال کالا تهیه و  تنظیم و به سیستم جامع کالا تغذیه شد.

سوری از انبارگردانی پایان سال با همکاری واحد مالی نیز خبر داد و گفت: تقریبا ۱۸۸۹ قلم کالا ظرف ۱۴ روز شمارش شده است که باید از واحد مالی برای همکاری با این امور تقدیر و تشکر کرد.

سرپرست امور کالا همچنین از همکاری امور کالا با واحد اجرای طرح ها و واحد مالی برای تسویه حساب  پیمان معوقه که از شرکت گاز استان تهران به البرز انتقال داده شده است، خبر داد و گفت: این اقدام یکی از مهمترین اقداماتی است که سال گذشته به انجام رسید.

این مقام مسئول با پیشنهاد اینکه انباری در کرج برای شرکت گاز استان البرز احداث شود گفت: انبار شهید طاهری که درشهرستان اسلامشهر است، از نظر مسافت فاصله زیادی با کرج دارد و این باعث می شود که همکاران بیشترن زمان خود را در راه رفت و آمد بگذرانند. نیاز است که یک انبار در سطح استان ساخته شود.

وی خاطر نشان کرد: البته زمین برای انبار در تملک شده است و منتظر دستور مدیرعامل برای پیگیری ساخت آن هستیم.

سوری همچنین تاکید کرد: همکاران واحد کالا ، آموزش ضمن خدمت دیده اند و آموزش جامع و تخصصی ندیده اند و پیشنهاد می شود تدابیر لازم از سوی  واحد آموزش برای همکاران واحد کالا به منظور برگزاری آموزش های تخصصی اتخاذ شود و از همکاران متخصص ملی گاز دعوت نمایند تا همکاران واحد کالا را آموزش های تخصصی دهند.

سرپرست امور کالا، تامین کالا در جهت تحقق رسالت شرکت گاز استان البرز و خدمت رسانی مطلوب به ذینفعان را از وظایف این امور دانست و گفت: تمام همکاران تلاش می کنند کالا را به موقع و سالم تحویل پیمانکارو مناطق و نواحی گازرسانی  دهند که جای تقدیر و تشکر دارد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*