چهارشنبه, ۷ مهر , ۱۴۰۰

فرایند تبدیل وضعیت ایثارگران تسریع شود

روتیتر: سرپرست شهرداری کرج بر تسریع در فرایند تبدیل وضعیت ایثارگران تاکید کرد.

به گزارش روتیتر : مصطفی سعیدی سیرائی در جلسه بررسی روند تبدیل وضعیت فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران همچنین نیروهای دارای شرایط شرکت در آزمون تبدیل وضعیت، ضمن پیگیری اخذ استعلام‌ها بر سرعت بخشیدن به روند کار تاکید کرد.

وی با بیان اینکه به گفته مقامات مربوطه، شهرداری کرج به عنوان دستگاه پیشرو در سطح استان در تحقق این مهم به شمار می رود، تاکید کرد: نیروهایی در اداره کل سرمایه انسانی، اداره کل دفتر نوسازی و تحول اداری و دیگر واحدهای مربوطه با هدف تسریع در فرایند تبدیل وضعیت فرزندان شاهد، جانباز و ایثارگر مامور شوند.

سرپرست شهرداری کرج در ادامه به نحوه روند برگزاری آزمون تبدیل وضعیت چند درصد از تامین نیروهای شاغل در شهرداری های سرار کشور اشاره کرد و افزود: با توجه به سوابق افرادی که برای آزمون ثبت نام کردند می توان گفت؛ پذیرفته شدگان در این آزمون افرادی هستند که با تحصیلات بالا در واحدهای خدمات بودند و به جرات می توان گفت این افراد پاکدست مورد نیاز شهرداری هستند.

شایان ذکر است در این جلسه شهردار کرج، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، مدیرکل سرمایه انسانی، مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری، فرمانده حوزه هشت حضرت سید الشهدا (ع) و مشاور امور ایثارگران شهرداری کرج حضور داشتند

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*