شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰

واکنش قابل توجه به سخنان اخیر سید حسن نصرالله درباره ۱۰۰ هزار رزمنده لبنانی+عکس

واکنش‌ها به سخنان اخیر سید حسن نصرالله درباره وجود بیش از ۱۰۰ هزار رزمنده لبنانی برای دفاع از ملت و دولت و حاکمیت کشور لبنان در برابر هرگونه تعدی و تجاوز رژیم صهیونیستی و یا گروه‌های تکفیری ادامه دارد.

به گزارش روتیتر ،‌سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله در سخنرانی پس از حوادث پنجشنبه خونین بیروت که در نتیجه جنایت شبه نظامیان وابسته به حزب نیروهای لبنانی وابسته به سمیر جعجع رخ داد، خطاب به جعجع گفته بود که : اگر واقعاً می‌خواهی برای جنگ ضد ما آماده شوی، این سخنان را بشنو تا محاسبات خود را به‌درستی انجام دهی.همه من را می‌شناسند و می‌دانند که راستگو هستم، فقط حزب‌الله و ساختار نظامی ما از میان لبنانی‌ها بیشتر از ۱۰۰هزار رزمنده دارد. کشور را به کجا می‌خواهی بکشانی؟ ۱۰۰هزار رزمنده با سلاح‌های مختلف و متفاوت داریم. ما برای جنگ داخلی لبنان آنها را آماده نکرده‌ایم، بلکه آنها را برای دفاع از لبنان در برابر دشمنان و دفاع از نفت و گاز و منابع طبیعی لبنان آماده کرده‌ایم.

به طوری که «یحیی ابوزکریا» از مجریان شبکه خبری المیادین لبنان در توئیتی با استقبال از این سخنان نوشت که خداوند سید حسن نصرالله را حفظ کند، او از وجود یکصد هزار رزمنده الهی سخن گفته است، می‌خواهم نکته‌ای را اضافه کنم که تعداد این رزمندگان، یکصد هزار و یک نفر است، و من هم یکی از این تعداد هستم، از خداوند تعالی مسئلت دارم مرا به عنوان رزمنده و مجاهد بپذیرد و شهادت را روزیم گرداند.

البته یکی از طرفداران جنبش مردمی انصارالله یمن هم در تایید این سخن مجری المیادین نوشته است که ما در یمن، بیست و پنج میلیون رزمنده انصارالله هستیم که تحت فرمان جناب ایشان(سید حسن نصرالله) قرار داریم، بنابراین، او بیست و پنج میلیون و یکصد هزار و یک نفر رزمنده دارد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*