شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰

حفظ باغات اولویت شهرداری کرج است/ تلاش برای توسعه گردشگری

شهردار کرج گفت: حفظ محیط‌زیست و جوان‌سازی باغات کرج مهم‌ترین اولویت مدیریت شهری است.

به گزارش روتیتر : مصطفی سعیدی سیرائی صبح امروز در جلسه با سید حسین گلدانساز، رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، اظهار کرد: مجموعه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با قدمت طولانی برند کرج و میراث تاریخی شهر محسوب می‌شود.

وی به باغشهری کرج اشاره کرد و حفظ باغات گردو و خرمالو که از جمله برندهای کرج محسوب می‌شوند را از اولویت‌های مهم شهرداری دانست و گفت: با همکاری پردیس کشاورزی می‌توان این مهم را به‌خوبی محقق کرد.

شهردار کرج در بخش دیگری توسعه گردشگری را یکی دیگر از اولویت‌های شهرداری عنوان کرد و گفت: سال گذشته میان شهرداری و پردیس کشاورزی تفاهم‌نامه‌ای منعقدشده است امید داریم علاوه بر استفاده مناسب از ظرفیت‌های تاریخی مستقر در این مجموعه حفظ محیط‌زیست و فضای سبز آن نیز جزو برنامه‌های پیش رو قرار گیرد.  

سعیدی سیرائی همچنین افزود: امکانی فراهم می‌کنیم تا مردم با حمل‌ونقل رایگان از مجموعه پردیس بازدید کنند این مهم به رونق گردشگری شهر کمک خواهد کرد.

وی ضمن ابراز خرسندی از همکاری با پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، بر استفاده از نظرات اساتید و کارشناسان این مجموعه برای توسعه محیط‌زیست و فضای سبز شهری تأکید کرد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*