شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰

کشتی فرنگی نظامیان جهان| ۲ طلا، ۲ نقره و یک برنز برای ایران

ایران در مسابقات پنج وزن نخست سی و پنجمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی نظامیان جهان (سیزم) به ۵ مدال دست یافت.

 به گزارش روتیتر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان پنج وزن نخست علی نوربخش در وزن ۵۵ کیلوگرم و ایمان محمدی در وزن ۶۳ کیلوگرم به مدال طلا، جمال اسماعیلی در وزن ۸۲ کیلوگرم و مهدی بالی در وزن ۹۷ کیلوگرم به مدال نقره و اشکان سعادتی فر در وزن ۷۲ کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.

نتایج کشتی گیران کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۴ نفر شرکت کرده اند و مسابقات به صورت دوره ای برگزار می شود، علی نوربخش با نتیجه ۳ بر ۳ از سد ویکتور ودرنیکوف از روسیه گذشت وی در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر مقابل ولازکو لوئیس آلفردو از کلمبیا پیروز شد. نوربخش در آخرین کشتی  با نتیجه ۱۰ بر ۱رودیک مکرتچیان از ارمنستان را مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.

در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۶ نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه ۳ نفره و به صورت دوره ای برگزار می شود و ایمان محمدی در گروه A  در مبارزه نخست با نتیجه ۳ بر ۲ استپان ماریانیان قهرمان جهان از روسیه را از پیش رو برداشت وی در دور بعد نیز با نتیجه ۸ بر صفر موراد هاروتیونیان از ارمنستان را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این لایونی عبدنور از الجزایر را با نتیجه ۹ بر صفر مغلوب کرد و راهی دیدارفینال شد. محمدی در دیدار فینال با نتیجه ۳ بر ۲ استپان ماریانیان قهرمان جهان از روسیه را مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.

در وزن ۷۲ کیلوگرم اشکان سعادتی فر پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۹ بر ۱ ماتئوس برناتک از لهستان را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل کارن اصلانیان دارنده مدال برنز اروپا از ارمنستان با نتیجه ۷ بر ۱ مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. سعادتی فر در این دیدار  با نتیجه ۱۱ بر صفر چریستوس چریستوفوریدیس از یونان را مغلوب کرد و به مدال برنز رسید.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۷ نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه ۴ و ۳ نفره و به صورت دوره ای برگزار می شود و جمال اسماعیلی در گروه B با نتیجه ۹ بر صفر آرمیناس لیگنوگاریس از لتونی را مغلوب کرد وی در دور دوم نیز با نتیجه ۵ بر صفر عبدالکریم دوخالی از الجزایر را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. اسماعیلی در این مرحله گئورگیوس پریوولارکیس از یونان را با نتیجه ۷ بر ۲ از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار فینال در  مصاف با شامیل اوژایف از روسیه با نتیجه ۵ بر ۴ مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۷ نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه ۴ و ۳ نفره و به صورت دوره ای برگزار می شود و مهدی بالی در گروه A در دور اول با نتیجه ۴ بر ۱ تادیوز میچالیک از لهستان را مغلوب کرد وی در دورهای بعدی با نتیجه ۵ بر صفر و ضربه فنی آیودا عبداله از سوریه و با نتیجه ۵ بر ۱ آدم بودجملین از الجزایر را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. بالی در این مرحله با نتیجه ۹ بر ۴ از سد مارتیناس نمسویسیوس از لتونی گذشت و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار پایانی مقابل السکاندر گولووین قهرمان زیر ۲۳ سال جهان و دارنده مدال برنز اروپا از روسیه با نتیجه ۴ بر صفر و ضربه فنی شکست خورد و صاحب مدال نقره شد.


رده بندی انفرادی پنج وزن نخست به شرح زیر است:
۵۵ کیلوگرم: ۱-  علی نوربخش (ایران) ۲- رودیک مکرتچیان (ارمنستان) ۳- ویکتور بودرنیکوف (روسیه)
۶۳ کیلوگرم: ۱- ایمان محمدی (ایران) ۲- استپان ماریانیان (روسیه) ۳- جوستاس پتراویسیوس (لتونی)
۷۲ کیلوگرم: ۱- کارن اصلانیان (ایران) ۲- استانیسلاو زایتسیف (روسیه) ۳- اشکان سعادتی فر (ایران) و اسلیوا کریستوپاس (لتونی)
۸۲ کیلوگرم: ۱- شامیل اوژایف (روسیه) ۲- جمال اسماعیلی (ایران) ۳- گئورگیوس پریولاراکیس (یونان)
۹۷ کیلوگرم: ۱- الکساندر گولووین (روسیه) ۲- مهدی بالی (ایران) ۳- تادیوز میچالیک (لهستان)

در پایان روز نخست و در رده بندی تیمی، ایران و روسیه  با ۱۰۵ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارند.

بیشتر بخوانید

انتهای پیام/ 

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

Yektanet: Vaccine

بدون دغدغه بسته‌‌ بالای ۳۰کیلوگرم رو از درب منزل به هرکجای دنیا بفرست بدون دغدغه بسته‌‌ بالای ۳۰کیلوگرم رو از درب منزل به هرکجای دنیا بفرست دانلود رایگان طرح‌ لایه‌باز تقویم ۱۴۰۱ با خرید اشتراک | پارس‌گرافیک هوشمند سرمایه‌گذاری کنید، نگران تورم نباشید! (مشاوره رایگان) ۳۹ میلیون درآمد ماهانه شوخی نیست! (فروشنده دیجی‌کالا شو) اگر کارشناس فروش هستید، این ۵۰ نکته برای شما معجزه می کند. داستان قشنگ اسم کودکتان! اینجا بخوانید ویژه تهران! ایمپلنت در یک روز ، دندان از دست رفته خود را جایگزین کنید! (ویژه تهران) ایمپلنت دندان در یک روز! بدون دغدغه بسته‌‌ بالای ۳۰کیلوگرم رو از درب منزل به هرکجای دنیا بفرست بدون دغدغه بسته‌‌ بالای ۳۰کیلوگرم رو از درب منزل به هرکجای دنیا بفرست دانلود رایگان طرح‌ لایه‌باز تقویم ۱۴۰۱ با خرید اشتراک | پارس‌گرافیک هوشمند سرمایه‌گذاری کنید، نگران تورم نباشید! (مشاوره رایگان) ۳۹ میلیون درآمد ماهانه شوخی نیست! (فروشنده دیجی‌کالا شو) اگر کارشناس فروش هستید، این ۵۰ نکته برای شما معجزه می کند. داستان قشنگ اسم کودکتان! اینجا بخوانید ویژه تهران! ایمپلنت در یک روز ، دندان از دست رفته خود را جایگزین کنید! (ویژه تهران) ایمپلنت دندان در یک روز! بدون دغدغه بسته‌‌ بالای ۳۰کیلوگرم رو از درب منزل به هرکجای دنیا بفرست بدون دغدغه بسته‌‌ بالای ۳۰کیلوگرم رو از درب منزل به هرکجای دنیا بفرست دانلود رایگان طرح‌ لایه‌باز تقویم ۱۴۰۱ با خرید اشتراک | پارس‌گرافیک هوشمند سرمایه‌گذاری کنید، نگران تورم نباشید! (مشاوره رایگان) ۳۹ میلیون درآمد ماهانه شوخی نیست! (فروشنده دیجی‌کالا شو) اگر کارشناس فروش هستید، این ۵۰ نکته برای شما معجزه می کند. داستان قشنگ اسم کودکتان! اینجا بخوانید ویژه تهران! ایمپلنت در یک روز ، دندان از دست رفته خود را جایگزین کنید! (ویژه تهران) ایمپلنت دندان در یک روز!

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

Yektanet: Vaccine

خرید گوشی کارکرده با گارانتی و پرداخت در محل | امکان مراجعه حضوری دانلود رایگان طرح‌ لایه‌باز تقویم ۱۴۰۱ با خرید اشتراک | پارس‌گرافیک سلامت پوست خود را تضمین کنید ۳۹ میلیون درآمد ماهانه شوخی نیست! (فروشنده دیجی‌کالا شو) انجیر استهبان ۱۱۴ هزارتومان + ارسال رایگان!(فقط تا پایان امروز) کاهش قیمت میلگرد ! لیست قیمت روز آهن آلات خرید گوشی کارکرده با گارانتی و پرداخت در محل | امکان مراجعه حضوری دانلود رایگان طرح‌ لایه‌باز تقویم ۱۴۰۱ با خرید اشتراک | پارس‌گرافیک سلامت پوست خود را تضمین کنید ۳۹ میلیون درآمد ماهانه شوخی نیست! (فروشنده دیجی‌کالا شو) انجیر استهبان ۱۱۴ هزارتومان + ارسال رایگان!(فقط تا پایان امروز) کاهش قیمت میلگرد ! لیست قیمت روز آهن آلات خرید گوشی کارکرده با گارانتی و پرداخت در محل | امکان مراجعه حضوری دانلود رایگان طرح‌ لایه‌باز تقویم ۱۴۰۱ با خرید اشتراک | پارس‌گرافیک سلامت پوست خود را تضمین کنید ۳۹ میلیون درآمد ماهانه شوخی نیست! (فروشنده دیجی‌کالا شو) انجیر استهبان ۱۱۴ هزارتومان + ارسال رایگان!(فقط تا پایان امروز) کاهش قیمت میلگرد ! لیست قیمت روز آهن آلات

از سراسر وب

Yektanet: Vaccine

دانلود رایگان طرح‌ لایه‌باز تقویم ۱۴۰۱ با خرید اشتراک | پارس‌گرافیک ۳۹ میلیون درآمد ماهانه شوخی نیست! (فروشنده دیجی‌کالا شو) اگر کارشناس فروش هستید، این ۵۰ نکته برای شما معجزه می کند. انجیر استهبان ۱۱۴ هزارتومان + ارسال رایگان!(فقط تا پایان امروز) ویژه تهران! ایمپلنت در یک روز ، دندان از دست رفته خود را جایگزین کنید! (ویژه تهران) ایمپلنت دندان در یک روز! دانلود رایگان طرح‌ لایه‌باز تقویم ۱۴۰۱ با خرید اشتراک | پارس‌گرافیک ۳۹ میلیون درآمد ماهانه شوخی نیست! (فروشنده دیجی‌کالا شو) اگر کارشناس فروش هستید، این ۵۰ نکته برای شما معجزه می کند. انجیر استهبان ۱۱۴ هزارتومان + ارسال رایگان!(فقط تا پایان امروز) ویژه تهران! ایمپلنت در یک روز ، دندان از دست رفته خود را جایگزین کنید! (ویژه تهران) ایمپلنت دندان در یک روز! دانلود رایگان طرح‌ لایه‌باز تقویم ۱۴۰۱ با خرید اشتراک | پارس‌گرافیک ۳۹ میلیون درآمد ماهانه شوخی نیست! (فروشنده دیجی‌کالا شو) اگر کارشناس فروش هستید، این ۵۰ نکته برای شما معجزه می کند. انجیر استهبان ۱۱۴ هزارتومان + ارسال رایگان!(فقط تا پایان امروز) ویژه تهران! ایمپلنت در یک روز ، دندان از دست رفته خود را جایگزین کنید! (ویژه تهران) ایمپلنت دندان در یک روز! نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری تسنیم در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا لیگ ایران و جهان بیشتر بخوانید… نایفونوف به داروسازی سهند ارس پیوست واژه های کاربردی مرتبط

پربیننده‌ترین اخبار ورزشی ۱ غایبان استقلال مقابل گل‌گهر مشخص شدند/ مظاهری باز هم از لیست آبی‌ها خط خورد ۲ گزینه دوم منچستریونایتد برای جانشینی سولسشایر پس از امتناع زیدان ۳ منصوریان: به ۲ دلیل بازی سختی مقابل پرسپولیس داریم/ در بازی با استقلال قطعاً تماشاگر خواهیم داشت ۴ دعوت آمریکایی‌ها از قهرمان کشتی فرنگی ایران ۵ اعلام زمان برگزاری لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا تا دیدار فینال ۶ پرسپولیس و فولاد در سید یک و دو لیگ قهرمانان آسیا/ استقلال و سپاهان حریف‌شان در پلی‌آف را شناختند ۷ طعنه بیانی به مجیدی: شرایط خودتان را گردن داور نیندازید/ خوب بازی کردیم اما امتیاز خوبی نداریم ۸ از شکست سرطان تا خط و نشان برای ۶۳ کیلوهای کشتی فرنگی/ آقانیا: هیچ وقت امید و انگیزه‌ام را از دست ندادم اخبار روز ورزشی گل‌محمدی: چون زمین و زمان را به هم نمی‌دوزیم به ما اهمیت نمی‌دهند/ ۳ امتیاز بازی با نفت برای‌مان از نان شب واجب‌تر است بلیت ۱۰۰ هزار تومانی برای حضور در ورزشگاه عجیب‌تر از قیمت پراید!/ هر چقدر پول بدی، آش نمی‌خوری! ابلاغ قانونی به پرسپولیس و استقلال؛ امکان ارائه انواع تضامین ۲۵ درصدی برای تبلیغات محیطی/ سرخابی‌ها هنوز فرصت دارند طعنه بیانی به مجیدی: شرایط خودتان را گردن داور نیندازید/ خوب بازی کردیم اما امتیاز خوبی نداریم مهمترین اخبار امیرعبداللهیان: آژانس از اتخاذ مواضع سیاسی اجتناب کند/گروسی: آماده‌ام مسائل فنی را در کوتاهترین زمان حل کنم سرلشکر سلامی: ‌ایران است که آمریکا را مدیریت می‌کند/ از هیچ قدرتی نمی‌ترسیم/ آمریکا در رقابت منطقه‌ای جایگاهی ندارد خطیب زاده: آمریکا با تحریف واقعیت درباره برجام راه به جایی نمی‌برد کشتی فرنگی نظامیان جهان| ۲ طلا، ۲ نقره و یک برنز برای ایران

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*