چهارشنبه, ۶ بهمن , ۱۴۰۰

هیچ‌کس نمی‌تواند عشق «حاج قاسم» را در دل‌های مردم ایران سرد کند

فرزند شهید سلیمانی گفت:هیچکس نمی‌تواند عشق سردار سلیمانی را در دل‌های مردم ایران سرد کند و از بین ببرد. با هر دروغی که ببافند و هر دسیسه‌ای که کنند مردم ایران سرباز خود را به خوبی می‌شناسند.

به گزارش روتیتر : زینب سلیمانی رئیس بنیاد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی عصر امروز (دوشنبه) در دومین سالگرد شهادت «سپهبد سلیمانی» که در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد طی سخنانی، گفت: سالگرد شهادت و مناسبت‌های مربوط به حاج قاسم متعلق به مردم است و شما مردم هستید که این سالگردها و مراسم‌ها را برگزار می‌کنید.

وی تاکید کرد: هیچ‌کس نمی‌تواند عشق حاج قاسم سلیمانی را در دل‌های مردم ایران سرد کند و از بین ببرد. با هر دروغی که ببافند و هر توطئه و دسیسه‌ای که بکنند مردم ایران سرباز خود را به خوبی می‌شناسند.

رئیس بنیاد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه حاج قاسم حرف نزد و عمل کرد، افزود: ما نیز امروز شاهد دستاورد مجاهدت‌های او هستیم.

سلیمانی خاطرنشان کرد: امروز اینجا هستم تا از طرف خانواده حاج قاسم از شما ملت عزیز و شهیدپرور ایران تشکر کنم و دست‌بوس یکایک شما باشم. حاج قاسم هر چه دارد از لطف خدا و محبت مردم دارد.

تعلق «حاج قاسم» فقط مردم ایران بود

وی تاکید کرد: حاج قاسم هیچ تعلق دنیایی نداشت. تنها تعلق او مردم ایران بودند. حاج قاسم از این دنیا هیچ نمی‌خواست و سبک پرواز کرد و همیشه بزرگترین دغدغه زندگی او این بود که مردم ایران با آرامش و با عزت زندگی کنند.

رئیس بنیاد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: حاج قاسم در همین راه بارها جان خود را فدای مردم ایران کرد و ما امروز که دو سال از شهادت مظلومانه او می‌گذرد چنین جمع پرشوری را می‌بینیم که نشان می‌دهد حاج قاسم در قلب‌ها زنده است.

سلیمانی تصریح کرد: دشمنی که فکر می‌کرد اگر حاج قاسم را به شهادت برساند مسیر و کلام و تأثیر او خاموش می‌شود، امروز با دیدن یکایک شما مردم بزرگ ایران می‌فهمد که چه غلط بزرگی کرده است.

وی بیان کرد: دشمن خواهد فهمید تک تک کسانی که امروز به عشق حاج قاسم جمع شده‌اید برای او فریاد می‌زنید، گریه می‌کنید و دل‌هایتان غصه‌دار است هرکدامتان یک قاسم سلیمانی در کشور هستید.

رئیس بنیاد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: حاج قاسم سلیمانی هنوز در کنار مردم ایران حاضر و ناظر است.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*