چهارشنبه, ۶ بهمن , ۱۴۰۰

افزایش ۱۶۵ درصدی درآمد منطقه شش نسبت به سال گذشته

مدیر منطقه شش شهرداری کرج گفت: رتبه نخست نوسازی در بین مناطق دهگانه در دو ماه گذشته و رشد درآمدی در ماه‌های گذشته، نشان دهنده پویایی درآمدی این منطقه است.

به گزارش روتیتر: منوچهر غفاری از جذب حدود ۲۱۷ درصد از بودجه در آذر سال جاری خبر داد و گفت: تحقق این مهم طی برنامه ریزی مدون و تلاش تمامی همکاران و همراهی شهروندان حاصل شده است.

غفاری در ادامه بیان کرد: این منطقه توانسته است با افزایش ۱۶۵ درصدی درآمد منطقه نسبت به سال گذشته روند صعودی جذب درآمدی داشته باشد.

وی گفت: رتبه نخست نوسازی در بین مناطق دهگانه شهرداری کرج در دو ماه گذشته و رشد درآمدی در ماه‌های گذشته نشان از پویایی درآمدی در منطقه دارد و این مهم با تشکیل کارگروه درآمدی و ایجاد کمیته‌های مختلف و جلسات متعدد و تلاش و درایت مجموعه منطقه حاصل شده است.

سرپرست منطقه شش کرج بیان کرد: افزایش درآمد باعث می شود برنامه ریزی‌ها، ارائه خدمات، انجام فعالیت های عمرانی و خدماتی به نحو موثرتری انجام شود و از این طریق رضایت هر چه بیشتر شهروندان از دریافت خدمات و آبادانی منطقه میسر خواهد بود.

وی با اشاره به پرداخت به موقع عوارض از سوی شهروندان یادآور شد: شهروندان این منطقه با پرداخت به موقع عوارض سهم مهمی در آبادانی شهر داشته و خادمین خود را در ارائه خدمات بهتر یاری خواهند کرد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*