شنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۱

توطئه‌ها همواره با شکست دشمن و سرفرازی ملت ایران روبرو بوده است

وزیر اطلاعات گفت: دشمن تمام امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری‌اش را به کار می‌گیرد ولی این توطئه‌ها با شکست دشمن و سرفرازی ملت روبرو بوده است.

به گزارش روتیتر ، هفتمین نشست معاونان پارلمانی وزارت خانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی کشور با حضور سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس‌جمهور و حجت‌الاسلام والمسلمین خطیب وزیر اطلاعات در محل وزارت اطلاعات برگزار شد.

سیدمحمدحسینی معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در این نشست به سفر رئیس جمهور به روسیه اشاره کرد و گفت: این سفر بسیار مهم بود و مذاکرات و توافقات بسیار خوبی هم صورت گرفت که در آینده اقتصادی کشور هم تاثیرات خوبی خواهد داشت.

وی افزود: در تمامی موضوعات از جمله اقتصادی، سیاسی و نظامی توافقات برنامه‌ریزی شده خوبی انجام گرفت و اقدامات اجرایی هم در راستای توافقات صورت گرفته آغاز شده است.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تصریح کرد: علی‌رغم سیاه‌نمایی‌ها و حاشیه‌پردازی‌ها که برای زیر سوال بردن سفر مهم رئیس‌جمهور صورت گرفت نتایج ارزشمندی حاصل شد، دولت همواره وقت خود را صرف خدمت می‌کند و دروغ‌پردازی‌ها و حاشیه‌سازی‌ها در عزم راسخ دولت در پیش برد دیپلماسی اقتصادی خللی وارد نمی‌کند.

حسینی با بیان اینکه دولت و مجلس در یک مسیر ولایی و انقلابی گام برمی‌دارند، تأکید کرد: نمایندگان مطالباتی از دولت دارند آن هم بر اساس تقاضاهایی است که مردم از نمایندگان پیگیر هستند و باید با سعه‌صدر و تحمل و تعامل کار را جلو ببریم.

وی با اشاره به کارهای زمین مانده‌ای که از گذشته در مقابل دولت قرار گرفته؛ گفت: باید از بحث‌های حاشیه‌ای پرهیز کرد و با تعامل برای حل مشکلات گام برداریم.

حسینی با اشاره به جلسات متعدد نمایندگان با آیت‌الله رئیسی اظهار کرد: آقای رئیس‌جمهور به دیدار با نمایندگان استان‌ها اهمیت خاصی می‌دهند که این در بین رؤسای جمهور کم نظیر است و تاکنون با ۱۷۲ نماینده پیرامون مسائل ملی و حوزه‌های انتخابیه جلسه داشته‌اند.

همچنین در این نشست حجت‌الاسلام والمسلمین سیداسماعیل خطیب وزیر اطلاعات هم با بیان اینکه معیار عمل ماست که می‌تواند میزان معرفت ما با اهل بیت و تسلیم ما نسبت به آنان را نشانگر باشد، گفت: دشمن و استکبار تمام تلاشش را بر فتنه‌گری علیه انقلاب و نظام به کار گرفته و خواهد گرفت و همیشه با این فتنه‌ها روبرو بوده و خواهیم بود.

وی ادامه داد: دشمن تمام امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری‌اش را به کار می‌گیرد ولی این توطئه‌ها با شکست دشمن و سرفرازی ملت روبرو بوده است.

وزیر اطلاعات ضمن اشاره به تحریم‌های حداکثری دشمن گفت: با همه این تحریم‌ها ملت و دولت و رهبری و نظام و نیروهای مسلح با اقتدار و سرفرازی ایستاده‌اند و کشور هر روز پیشرفت می‌کند.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*