شنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۱

سکوت غزه شکسته شد؛ مهاجران صهیونیست به پناهگاه‌ها گریختند

شلیک چند فروند راکت از نوار غزه به سوی شهرک‌های مهاجر پذیر رژیم صهیونیستی باعث شد تا حالت فوق العاده در این شهرک‌ها اعلام شود.

به گزارش روتیتر : رسانه‌های عبری زبان از به صدا در آمدن آژیر خطر در شهرک‌های مهاجر پذیر اطراف نوار غزه خبر داده و اعلام کردند، حالت فوق العاده در این شهرک‌ها اعلام شده است.

رسانه‌های عبری زبان با نام بردن از این اقدام به عنوان شکسته شدن سکوت غزه، افزودند، این اولین بار بعد از ۷ ماه است که شاهد شلیک موشک از غزه به سوی مناطق اطراف آن هستیم.

در این بین و در شرایطی که صهیونیست‌ها ادعای رهگیری این راکت‌ها توسط سامانه گنبد آهنین را دارند، منابع مقاومت از ناکامی این سامانه در سرنگون کردن آن خبر می‌دهند.

تا لحظه تهیه این خبر هیچ گروه فلسطینی مسئولیت شلیک این راکت ها را به سوی مناطق صهیونیست نشین به عهده نگرفته است.

گفتنی است در پی ادامه جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین به ویژه در مسجد الاقصی، دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین به صهیونیست‌ها هشدار داد صبر مقاومت علیه این رژیم طولانی نخواهد بود.

خضرحبیب از رهبران ارشد این جنبش درنوار غزه هم به رسانه‌های فلسطینی گفت: جنبش جهاد اسلامی فلسطین به تلاش‌های میانجیگرانه فرصت کوتاهی می‌دهد، اما اگر اسرائیل جنایات خود را متوقف نکند راهی جز پاسخ نخواهد بود.

در اخبار تکمیلی  هم رسانه های عبری زبان گزارش دادند: بعد از شلیک راکت، نفتالی بنت نخست وزیر و بنی گانتس وزیر جنگ به همراه آویو کوخافی رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی  از طریق وبینار تشکیل جلسه داده و نحوه واکنش به این اقدام را مورد بررسی قرار خواهند داد.

قرار است شماری از وزرای کابینه رژیم صهیونیستی عضو کابینه امنیتی هم در این نشست حاضر باشند.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*