شنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۱

استیضاح غیر مردمی شهردار پاکدست کرج قانونی نیست؛؟ این همه قیل قال برای هیچ/کارشناسان روند طرح استیضاح شهردار کرج قانونی نیست

آقای چپردار ،اسدیان، ایزدیار، حاج قاسمی بعد از گذشت ۴ ماه از طرح سوال به یاد استیضاح افتادید/ ۳ سوال از استیضاح مربوط به سو استفاده پسر چپردار از ماشین بیت المال شهرداری است/ در این ۴ ماه چه خواسته و چه نشده که در استیضاح به دنبال آن میگردید.

سید محمد میرحبیبی: طرح استیضاح شهردار کرج که در حال حاضر فقط عده ای باجگیر رسانه ای و بوقچی بی هویت و پست فطرت که تا دیروز شورا و شهردار انقلابی ، هیات نظارت بر انتخابات ، نمایندگان مجلس و شهردار پاکدست کرج را به روش ها و شیوه های مختلف تخریب میکردند ، از آن حمایت میکنند ، به دلیل آنچه میتوان ایرادات قانونی و روندی نامید از منظر بسیاری از کارشناسان قانونی نیست. گرچه با توجه به عملکرد جهادی و موثر مصطفی سعیدی سیرایی شهردار کرج چه در حوزه عمرانی و چه در حوزه مالی ، فرهنگی، اجتماعی و فساد ستیزی(عزل برخی مدیران فاسد و رانت خوار) این سرح کاملا غیر مردمی و بر خلاف صرفه و صلاح شهر و شهروندان میباشد، اما از منظر کارشناسان نیز اشکالات اساسی به آن وارد است ، فارغ از این موضوعات ، سوالات اساسی از جهت افشای دست های پشت پرده برخی از این تخریب ها که اینک در قامت دفاع از استیضاح میتوان آنرا یافت ، مطرح میشود. که میباست جهت تنویر افکار عمومی و بازخوانی اصولی که اعضای شورا بر اساس آن بر این صندلی ها تکیه زدند و به آقا مصطفی رای دادنداز جانب برخی از اعضای شورای کرج که اصرار بر این اتفاق ناثواب دارند به آنها پاسخ داده شود .

۱-آیا مصطفی سعیدی سیرایی برای سو استفاده پسر چپردار از ماشین دولتی استیضاح میشود ؟ اگر نه پس چرا ٣ بند از سوالات مربوطبه سو استفاده پسر چپردار از ماشین بیت المال شهرداری است.
۲-کارشناسان معتقدند استیضاح روند قانونی خود را طی نکرده است؟؟ و اینکه چرا پس از گذشت ۴ ماه از طرح سوال به یاد استیضاح افتاده اید
۴-علت حمایت تخریبچی های رسانه نما که تا دیروز شورا و شهردار انقلابی کرج را تخریب میکرند از طرح غیر مردمی شما برای استیضاح شهردار انقلابی چیست/ آیا شما نمیدانید مه میخواهند بین جریان انقلابی شورا و شهرداری اختلاف و چند دستگی ایجاد کنند ؟؟
۵- علت اجماع شما با عضو شورایی که همسرش متهم اصلی تهیه و انتشار فیلم های توهین آمیز و تخریبی علیه شورا ، شهردار انقلابی و هیات نظارت انتخابات و نمابندگان مجلس است چیست؟!؟
۶- حاصل اجماع شما با عضو شورایی که تا دیروز عضو لیست امید اصلاح طلبان بوده برای وارد کردن نا آرامی دیگر به شهر کرج چیست؟
۷-چرا با وجود غیر منطقی بودن طرح استیضاح و تعارض آن با منافع مردم اصرار بر این کار غیر مردمی ، اختلاف افکن و ویران کننده گفتمان انقلاب و اشتباه خود دارید؟
٨-آیا نمیدانید در اذهان مردم این باور نهادینه میشود که شورای انقلابی به شهردار انقلابی و پاکدست کرج که فساد ستیزی و مردمداری سر لوحه اقداماتش بود رحم نکرد و شورای انقلابی نیز تاب یک شهردار پاکدست و انقلابی را نداشت و به همجنس و هم فکر و هم رزم و هم رای خود نیز بها نداد؟؟؟
۸- مگر نمیدانید برای اولین بار ۸۰ درصدی بودجه شهرداری کرج در سال ۱۴۰۰ توسط مصطفی سعیدی محقق شد؟؟
۹- مگر توجه به حقوق ، رضایت و مزایای ۲ هزار نیروی خدماتی شهرداری کرج که برای اولین بار توسط آقا مصطفی محقق شد را نمیبینید؟؟مگر همین را نمی خواستید
۱۰-مگر برکناری برخی نیروهای مافیایی و رانت خوار شهرداری کرج که مهمترین خواسته مردم و شما بود را نمیبینید؟؟
۱۱- اجرای سریع و موثر ۱۲ طرح پاکداشت محلات که رضایتمندی شهروندان را به دنبال داشت بد بود؟؟؟
۱۲- مشکلات تقاطع ماهان و افزایش ۳ برابری بودجه آن مگر نمیدانید که در دوره قبل شورا انجام شده و مشکلاتش مربوط به آن زمان است؟!؟
۱۳-مگر شما در روز انتخاب شهردار کرج سینه چاک نکردید و نگفتید این مصطفی فرزند شهید اصلح است ، پاکدست است با برنامه است ، مردمی است و بهترین است؟ چه شد در کمتر از ٣ ماه (طرح سوال) به این نتیجه رسیدید که آقا مصطفی صلاحیت ندارد ، برنامه ندارد ، اصلح نیست؟؟ آیا عملکرد شهردار شهری با این حمعیت ، مشکلات و انباشت مطالبات و پروژه های نیمه کاره مانده از شورای قبل در عرض ٣ ماه قابل ارزیابی و قضاوت است؟؟
١۴- مگر نمیدانید مشکل مترو ٢٠ سال است که حل نشده و هر سال بر مشکلات آن افزوده شده و در شورای قبل به دروغ گفتند در آستانه افتتاح است؟؟ چه طور در عرض ٣ ماه مشکل ٢٠ ساله مترو را قابل حل است؟ چه طور مشکل ٣ ساله تقاطع ماهان را میتوان در عرض ٣ ماه مرتفع کرد.
١۵- در این ۷ ماه انتخاب آقا مصطفی مگر مدیریت شهری ۳ ماه دچار چالش جهانی سو استفاده پسر چپردار از بیت المال نشد؟؟
مگر ۲ ماه گفتمان انقلاب درگیر تخریب ها و فیلم های توهین آمیز علیه جریان انقلابی شهر و استان که متهم اصلی آن همسر عضو شورای شهر که اکنون هم پیمان شما شده است نبود؟؟
۱۶- مگر ندانستید که فقط یک ماه وقت شورا و شهردار صرف درگیری آقای اسدیان سر انتخاب اتاق شد؟؟

۱۷مگر نمیدانید که توهین اسدیان یه خبرنگاران فقط ۱ ماه شورا و شهرداری را درگیر حواشی کرد.
۱۸-مگر نمیدانید که بودجه و پروژه های سال ۱۴۰۰ توسط شورای قبل و در زمان کمالیزاده تصویب و آغاز شده و‌در چند ماهه اول سال ۱۴۰۰ بسیاری از بودجه ها هزینه و پروژه های غیر ضروری به صورت ناقص پیگیری شده است و فقط مشکلات آن برای شهردار آینده مانده است؟؟
۱۹-بودجه ۱۴۰۱ را مگر خودتان تصویب نکردید اگر اشکال داشت چرا تصویب کردید ، چرا نگفتید پویایی عنرانی ، اقتصادی، فرهنگس و غیره ندارد . شما اول باید خود را مورد سوال قرار دهید
۲۰ -مگر نمیدانید که فقط یک ماه وقت ، تمرکز و انرژی شهردار و مجموعه اش صرف درگیری یکی از اعضای شورا با آقای کریم پناه شد ؟!؟

۲۱- مگر نمیدانید که رهبری فرمودند «وقتی دشمن برای شما کف و سوت میزند بدانید که کارتان اشکال دارد ، ؟!؟الان هم همینطور شده و تمام دشمنان شما بویژه برخی از مدیران معزول و پاپوش ساز و برخی از مدیران مشهور به فساد و رانت خواری و بوقچی های لاشخور صفت و بی هویتی که ماه ها شما و جریان انقلابی مدیریت شهری را تخریب میکردند ، الان از شما و طرح استیضاح شما حمایت میکنند و به دنبال ایجاد انشقاق در گفتمان انقلابی شورای شهر و شهردار انقلابی هستند ؟؟ اینها دلشان برای شما و انقلاب نسوخته
٢٢-مگر نمیدانید وقتی کسانی که به فرزندش و زندگی اش رحم نمیکند ،وقتی بعضی ها به رفاقت چند ساله اش با یک فردند شهید رحم نمیکند و در جیب او سکه میگذارد ،وقتی برخی دیگر سال ها پادوی حریان اصلاح طلب و فتنه بوده و اعتقادی به گفتمان انقلاب ندارند الان و در این زمان و مکان برای رضای خدا از استیضاح شهردار دفاع نمیکنند بلکه به فکر منافع هودشان هستندو در نهایت به شما هم وفادار نخواهد بود. و هدفشان از این بلوا و هیاهو رسیدن به مقاصد و رانت زایی ها و خواسته های نا ثواب خودشان از یک سو و ایراد ضربه اساسی به گفتمان انقلاب و شورا و شهردار انقلابی کرج از سوی دیگر است؟؟؟ تا مسیر را برای انتخابات مجلس آینده هموار کنند چون میدانند در صورت موفقیت شورا و شهردار و جلب رضایت مردم از عملکرد و اتخاد مدیریت شهری انقلابی فرصتی برای دست یافتن به مناصب انتخابی، انتصابی و پول ساز ندارند؟؟؟
…از این بازار مکاره استیضاح خارج شودید

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*