شنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۱

حوزه توریسم در کشور کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد

استاندار البرز گفت: در کشور به حوزه توریسم کمتر توجه می‌شود و باید تلاش کنیم به جایگاه واقعی خود با توجه به تاریخ و قدمت خود دست یابیم.

به گزارش روتیتر: مجتبی عبداللهی شامگاه سه‌شنبه در مراسم تجلیل از اعضای ستاد خدمات سفر استان البرز که در مجموعه ایثار کردان برگزار شد، ضمن تقدیر از خادمین این عرصه افزود: با توجه به جلساتی که در ستاد خدمات سفر برگزار شد نشان داد با هماهنگی، همدلی و وحدت می توان‌خدمات و فعالیت‌های خوبی ارائه داد و رضایتمندی مردم را کسب کرد و این اتفاق در ستاد خدمات سفر استان افتاد.

عبدالهی گفت: در همه امور می‌توان با همکاری و مودت امور را پیش برده و موفق بود.

وی با اشاره به تحولاتی که در همه حوزه‌ها از جمله صنعت گردشگری و توریسم شکل بگیرد افزود: تحولات خوبی باید حاصل شود و این امر جز با همراهی بخش خصوصی و علاقه و تخصصی کافی، مسیر نمی‌شود.

وی گفت: بخش خصوصی باید آستین را بالا بزند و در بخش گردشگری تحولات خوبی رقم بزند تا شاهد تحولات چشمگیری باشیم.

عبداللهی افزود: باید قابلیت‌های البرز را که تاکنون به چشم نیامده است را بارور نمائیم و به همگان‌معرفی کنیم و نقاط ضعف و قوت را شناسایی و تقویت کنیم.

وی با بیان این مهم که استان البرز به عنوان استان عبوری شناخته می‌شود اما باید تبدیل به استان مقصد شود، گفت: این امر تنها با شناساندن قابلیت‌های استان محقق خواهد شد تا بتوانیم کسب درآمد نیز داشته باشیم.

عبدالهی افزود: متأسفانه در کشور به حوزه توریسم کمتر توجه می‌شود و باید تلاش کنیم به جایگاه واقعی خود با توجه به تاریخ و قدمت خود دست یابیم و بسیاری از کشورها از ما در حوزه‌های مکان‌های تاریخی الگوبرداری می‌کنند.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*