شنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۱

سردار اسعد به خانه بازگشت

روتیتر: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری از مرمت و نصب مجدد تندیس سردار اسعد بختیاری در موزه مشروطیت استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، بهمن عسگری گفت:در منطقه چهارمحال و بختیاری – اظهار کرد: پس از انجام عملیات تعمیر، مرمت و بازسازی تندیس سردار اسعد بختیاری، این تندیس ساعت ۸ صبح امروز در محل موزه مشروطیت استان چهارمحال و بختیاری نصب شد.

وی افزود: اگرچه برخی افراد خودسر و قانون‌شکن با حمله به این مجسمه موجب ایجاد آسیب‌هایی در این مجسمه شده بود، اما خوشبختانه این مجسمه طی ۲۴ ساعت مرمت و مجددا نصب شد.

به گزارش ایسنا، روز شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه دو نفر با هویت معلوم وارد قلعه سردار اسعد بختیاری شدند و مجسمه این سردار را تخریب کردند.

قلعه سردار اسعد بختیاری به عنوان موزه مشروطیت نامگذاری شده است و مصوبه شورای فرهنگ عمومی استان را دارد و قرار بود در هفته میراث فرهنگی افتتاح شود.

loading...

1 نظر on سردار اسعد به خانه بازگشت

  1. جهانگیر زمانی جونقانی // اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۵ در ۸:۳۵ ق.ظ // پاسخ

    همه چیز به جای خود بازگشت اما انتشار اشعار وپیامهایی زشت از طریق کامنت تلگرام و واتساپ و ………از طرف تعدادی به ظاهر بختیاری برعلیه مردم سلحشور و غیرتمند وشریف جونقان نشان داد که هنوز بعضی ها خام و کوته فکرن. عین همون دو نفر تخریبگر. شرم اور بود کارهر دوشان. ان دونفر نادان و اینها تعدادی بسیار نادان که هر دو طرف ابروی ایران وایرانی و بختیاری و انسانیت را بردند آن دو باتیشه شان و این مزخرف نویسان با پیامهایشان آن هم از راه دور….. متاسفم برای همه نادانان و متعصبان خشک مغز افراطی. …دو نفر نادان کجا و جونقان و مردمش کجا؟؟؟؟ تعدادی نادان تلگرامی مجاری کجا و ایل جلیل بختیاری کجا؟؟؟
    متاسفم برای ادیبان کوته فکر به ظاهر بختیاری. واقعا امتحان خود را پس دادند.البته کی شود دریا……….

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*